KONTAKT    |   _eng _sk

Atmosféru štartu si vychutnali aj deti z detských domovov
           

Pridané: 21.6.2004
Autor: Lucia ŠNAJDEROVÁ, Foto: Petty Racing
Kategória: 25/2004
Rally
Deti z detských domovov s Phyllis Navettovou, Mary Ann Connorovou a posádkou Fabia Rally Cup, jazdiacou za Petty Racing, s Andrejom Studeničom a Ľuboslavom Kolesárom.

Medzinárodnú súťaž Rally Košice 2004 odštartoval v piatok o 16.00 hod. pred hotelom Slovan sprievodný kultúrny program, na ktorý manželka prezidenta spoločnosti U. S. Steel Košice Phyllis Navettová pozvala aj deti z detských domovov.

Program pre Detské domovy Žakarovce, Veľké Kapušany a Uralská v Košiciach sa začal v hoteli Slovan, kde malých nadšencov športu privítala Phyllis Navettová spolu s Mary Ann Connorovou, manželkou viceprezidenta pre účtovníctvo. Po sladkom pohostení sa deti rozbehli k vystaveným autám tímu Fabia Cup, kde na nich čakali jazdci a navigátori, aby im podpísali plagáty, karty s fotografiami a odpovedali na všetky otázky. Tí odvážnejší, no hlavne zvedavejší, si mohli vyskúšať sedadlá pretekárskych áut.

Slávnostný štart súťaže, sprevádzaný burácaním motorov a trúbením klaksónov súťažných posádok, bol určite nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých.

Empty

ODPORÚČAME

11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov
7.9.2017
Bezpečnosť dodávateľov - ISNetworld