KONTAKT    |   _eng _sk

Atmosféru štartu si vychutnali aj deti z detských domovov
           

Pridané: 21.6.2004
Autor: Lucia ŠNAJDEROVÁ, Foto: Petty Racing
Kategória: 25/2004
Rally
Deti z detských domovov s Phyllis Navettovou, Mary Ann Connorovou a posádkou Fabia Rally Cup, jazdiacou za Petty Racing, s Andrejom Studeničom a Ľuboslavom Kolesárom.

Medzinárodnú súťaž Rally Košice 2004 odštartoval v piatok o 16.00 hod. pred hotelom Slovan sprievodný kultúrny program, na ktorý manželka prezidenta spoločnosti U. S. Steel Košice Phyllis Navettová pozvala aj deti z detských domovov.

Program pre Detské domovy Žakarovce, Veľké Kapušany a Uralská v Košiciach sa začal v hoteli Slovan, kde malých nadšencov športu privítala Phyllis Navettová spolu s Mary Ann Connorovou, manželkou viceprezidenta pre účtovníctvo. Po sladkom pohostení sa deti rozbehli k vystaveným autám tímu Fabia Cup, kde na nich čakali jazdci a navigátori, aby im podpísali plagáty, karty s fotografiami a odpovedali na všetky otázky. Tí odvážnejší, no hlavne zvedavejší, si mohli vyskúšať sedadlá pretekárskych áut.

Slávnostný štart súťaže, sprevádzaný burácaním motorov a trúbením klaksónov súťažných posádok, bol určite nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých.

Empty

ODPORÚČAME

14.3.2018
Spájame aktívnych ľudí pre dobrý cieľ
22.1.2018
Vlaňajší víťazi obhájili svoje pozície i tentoraz
18.1.2018
Prvou šampiónkou BOZP je Marcela Krupášová z DZ Zušľachťovne a obalová vetva