KONTAKT    |   _eng _sk

Company Day sa tešil veľkému záujmu
           Pridané: 18.10.2017
Autor: -c-
Kategória: 10/2017

Na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne sa stretli obchodníci U. S. Steel Košice so zákazníkmi

Pre spoločnosť U. S. Steel Košice bol Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne, ktorý patrí k najvýznamnejším priemyselným výstavám v strednej Európe a ktorého hlavnou témou bola v tomto roku od 9. do 13. októbra priemyselná automatizácia, meracia, riadiaca, automatizačná a regulačná technika, opäť príležitosťou na už tradičné stretnutie  obchodníkov košickej oceliarne so širokým spektrom významných zákazníkov.

„Náš Company Day v Brne, ktorý svojou účasťou podporili prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso, viceprezident pre predaj a marketing Christian Korn, viceprezident pre IT Richard Shank, viceprezident pre financovanie Samir Kalra i ďalší manažéri obchodného úseku a tiež inžinieringu, sa tešil veľkému záujmu našich zákazníkov a obchodných partnerov,“ potvrdil generálny manažér pre riadenie výnosov Igor Presalovič„Na spoločensko-pracovnom stretnutí, ktoré sa stáva vyhľadávanou a očakávanou udalosťou, sme zaznamenali rekordnú účasť. Prišlo na ňu  bezmála stotridsať zákazníkov zo všetkých oblastí priemyslu reprezentujúcich do päťdesiat obchodných firiem, najmä z Českej republiky, ale aj ďalších krajín,“ dodal tiež.

Ešte pred niekoľkými rokmi sa košická oceliareň prezentovala na brnenskom výstavisku s expozíciou vo vlastnom stánku, no v ostatnom období  zvolila iný spôsob komunikácie so súčasnými i potenciálnymi obchodnými partnermi, ktorý je, zdôraznil Igor Presalovič,  oveľa efektívnejšou formou rozvíjania vzájomných kontaktov. Aj tohtoročné podujatie splnilo očakávania. Pozvanie prijali reprezentanti automobilového i stavebného priemyslu, bielej techniky, lakoplastu, pocínovaných plechov, obalového sektoru, distribútori i koneční užívatelia. Vzájomné rozhovory sa týkali najrôznejších otázok súvisiacich so vzájomnými obchodnými vzťahmi, prípravou kontraktov na budúci rok i vyhliadkami do budúcnosti.

„Rovnakým spôsobom sa bude spoločnosť U. S. Steel Košice  prezentovať už o necelé tri týždne v Nemecku. Náš Company Day pripravujeme po prvýkrát v rámci medzinárodného odborného veľtrhu zameraného na hutníctvo Blechexpo 2017, ktorý sa bude konať v Stuttgarte v dňoch 7. až 10. novembra,“ uviedol generálny manažér pre riadenie výnosov Igor Presalovič.

Empty

ODPORÚČAME

8.10.2018
Oceľ ostáva dominantným materiálom
24.9.2018
Ocenili dlhoročnú prácu desiatich košických hutníkov
15.8.2018
Hľadáme rodiny
13.8.2018
Štipendium pre talentované deti zamestnancov