KONTAKT    |   _eng _sk

Deň košického hokeja
           

Pridané: 18.4.2005
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 16/2005

Pod názvom Keď loptičku vystriedal puk bude dnes na poludnie po uvedení výstavy v Bratislave a v Poprade aj v Slovenskom technickom múzeu v Košiciach otvorená výstava k 75. výročiu organizovaného ľadového hokeja na Slovensku. V Košiciach je táto výstava obohatená o históriu hokeja v našom meste a prezentáciu prestavby košického zimného štadióna a pre verejnosť potrvá do 3. mája 2005.

Dnešné podujatie, ktoré sa koná ako Deň košického hokeja, otvoria mladí hokejisti v dresoch a s vlajkou HC Košice propagačnou jazdou v centre mesta na kolieskových korčuliach. Potom sa hostia dozvedia od športového redaktora Jozefa Jarkovského historické momenty a úspechy košického hokeja.

V ďalšom programe prezident U. S. Steel Košice Christopher Navetta predstaví nové logo i názov zimného štadióna v metropole východu a o cieľoch združenia Košická aréna budú hovoriť viceprezident USSK Anton Jura i prezident HC Košice Ľubomír Veme. O 12.45 h. sa uskutoční autogramiáda niektorých bývalých i súčasných hokejistov Košíc.

Empty

ODPORÚČAME

22.1.2018
Vlaňajší víťazi obhájili svoje pozície i tentoraz
18.1.2018
Prvou šampiónkou BOZP je Marcela Krupášová z DZ Zušľachťovne a obalová vetva
17.1.2018
Odštartoval 51. ročník hokejového turnaja o Pohár prezidenta U. S. Steel Košice
16.1.2018
Novou viceprezidentkou pre financovanie Silvia Gaálová