Dopravári súťažili

Základná organizácia OZ METALURG Doprava zorganizovala pre svojich členov na štvordráhe klubu Bowling Spot (pri štadióne Lokomotívy v košickom Čermeli) 1. ročník turnaja v bowlingu. O Pohár predsedu tejto odborovej organizácie bojovalo 41 hráčov, ktorí súťažili v kategórii jednotlivcov i v trojčlenných zmiešaných družstiev. C

ennú trofej medzi jednotlivcami si vybojoval Marián Kolcún z Rušňového depa, na 2. mieste skončil Maroš Molnár z Elektroúdržby a na 3. mieste Peter Szentkereszty z vedenia závodu Doprava. V súťaži družstiev zvíťazila trojica z Rušňového depa 1 v zložení Milan Hutňan, Pavol Gavaľa a Peter Šimko. Druhú priečku obsadili P. Szentkereszty, Peter Pasternák a Marián Schuster z vedenia závodu a na 3. mieste skončili Jaroslav Takáč, M. Kolcún a Dušan Urban z tímu Rušňové depo 2.