KONTAKT    |   _eng _sk

Fajčiari - štartujeme!
           Pridané: 11.4.2005
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 15/2005

Program EASYWAY - STOP FAJČENIU sa začína už v máji

Easy

Ak ste sa definitívne utvrdili v tom, že chcete prestať fajčiť, zamestnávateľ vám ponúka jedinečnú príležitosť. Už v máji sa môžete zúčastniť jedného z jedenástich tréningov, ktoré sú súčasťou projektu Easyway - Stop fajčeniu. Organizátori projektu garantujú, že dve tretiny účastníkov po skončení kurzu s fajčením navždy skoncujú. Prvý kurz sa uskutoční 3. mája, posledný 26. mája tohto roku.

"Každé stretnutie je určené pre dvadsaťdva ľudí. Sedenia trvajú maximálne šesť hodín. Budú sa začínať vždy o trinástej hodine. Záujemcovia ich absolvujú v rámci pracovného voľna," informuje Milan Polča, riaditeľ pre personálny servis a vzdelávanie. "Na účasť v kurze sa môžu fajčiari už prihlasovať u referentov personálneho servisu. Vyplnená prihláška slúži zároveň ako vstup na školenie. Termín absolvovania tréningu, ktorý v plnom rozsahu hradí zamestnávateľ, si záujemca dohodne spoločne so svojím referentom. Kto skôr príde, bude si môcť z termínov vyberať."

Semináre sa uskutočnia v školiacej miestnosti v Zváračskej škole U. S. Steel Košice vo vstupnom areáli. Okrem vôle a voľného času si so sebou nemusíte nič nosiť. Ak budete po skončení kurzu potrebovať podporu, lektori budú pripravení pomôcť vám prostredníctvom telefónu či e-mailu.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov