KONTAKT    |   _eng _sk

Hokejisti HC Košice už na ľade
           Pridané: 25.7.2017
Autor: kat
Kategória: 08/2017

Po osemtýždňovej letnej príprave na suchu a po trojtýždňových dovolenkách sa v pondelok 24. júla 2017 zišli hokejisti HC Košice na prvom tréningu už na ľade. Trénerom košického tímu Milanovi Janšučkovi a Jergušovi Bačovi sa v čermeľskej Crow aréne hlásilo 23 hráčov z kádra.

Traja legionári brankár Joakim Lundström zo Švédska, fínsky obranca Jere Pulli a kanadský útočník David Pacan sa na základe zmluvy k mužstvu pridajú až 1. augusta. Prvé tréningy druhej časti letnej prípravy sa budú zatiaľ konať v Crow aréne, neskôr sa hráči presťahujú do domovskej Steel arény. V rámci tejto prípravy odohrajú Košičania deväť priateľských stretnutí, vrátane troch zápasov na Tatranskom pohári v Poprade.

Prvé prípravné stretnutie s Popradom sa odohrá v utorok 1. augusta v Crow aréne o 17. hodine. Aj druhé meranie síl absolvujú Košičania v domácom prostredí a to v piatok 4. augusta, ale už v Steel aréne, kde ich súperom bude HKM Zvolen. Aj tretí duel s Liptovským Mikulášom sa odohrá v Steel aréne, v utorok 8. augusta.

Na všetky domáce prípravné zápasy majú držitelia platných permanentiek na novú sezónu 2017/2018 vstup voľný, ostatní záujemcovia zaplatia symbolické jedno euro.

Empty

ODPORÚČAME

11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov
7.9.2017
Bezpečnosť dodávateľov - ISNetworld