KONTAKT    |   _eng _sk

Kapitán podporí Arénu
           Pridané: 7.2.2005
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 06/2005
Kroták

V týchto dňoch sa medzi priaznivcami hokeja v Košiciach dosť hovorí o tom, že prispením 2 % z dane môžu právnické i fyzické osoby podporiť šport v meste a pomôcť tak dostavať Košickú arénu. Košická aréna je občianske združenie, ktoré je majiteľom zatiaľ nedostavaného hokejového štadióna v Košiciach. Aby bol tento stánok čo najskôr dokončený a slúžil svojmu účelu, na tom sa chcú podieľať aj hokejisti z extraligového celku HC Košice.

"Aj ja pošlem svoje 2 % Košickej aréne", hovorí kapitán mužstva Arne Kroták, ktorý v nedeľu dvoma gólmi rozhodol o víťazstve Košíc nad Trenčínom. Ako najlepší strelec extraligy s 24 gólmi sa vyšvihol aj na priebežné prvé miesto kanonierskej hitparády v histórii slovenskej extraligy. Nastrieľal v nej už 274 gólov, o jeden viac ako hráč Nitry Ľubomír Kolník a o šesť viac ako hráč Zvolena Vlastimil Plavucha. Pre tých, ktorí chcú takýmto spôsobom podporiť Košickú arénu, zároveň uverejňujeme vzor formuláru.

Ak ste bývalým akcionárom spoločnosti Hutník a budete si teda podávať daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby za obdobie roka 2004 na daňovom úrade sami, môžete sa rozhodnúť, že poukážete 2 % zaplatenej dane OZ Košická aréna. Ak sa rozhodnete týmto spôsobom podporiť toto občianske združenie, vyplňte v daňovom priznaní oddiel XII. - Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa § 50 zákona podľa priloženého vzoru:

Vzor

O tom, ako postupovať pri poukázaní 2% v prípade, že ste neboli akcionárom spoločnosti Hutník a poveríte na základe žiadosti vášho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania, prinesieme informácie v budúcom vydaní Ocele východu.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov