KONTAKT    |   _eng _sk

Konferencia o projektovom riadení
           

Pridané: 4.10.2004
Autor: Ladislav TAKÁČ, závod Realizácia projektov, Foto: autor
Kategória: 40/2004
Projektové riadenie
Anna Miklošíková, manažérka projektov v U. S. Steel Košice s prezidentom IPMA Klausom Panenbeckerom (vpravo) a projektovým manažérom C.D. Wickramatillake z Veľkej Británie.

Pod záštitou podpredsedu vlády SR Pála Csákyho sa v dňoch 22. a 23. septembra 2004 uskutočnila v Bratislave 3. medzinárodná konferencia o projektovom riadení. Konferenciu združenia národných asociácií stredoeurópskych krajín zaoberajúcich sa projektovým riadením s názvom SENET usporiadala slovenská asociácia - Spoločnosť pre projektové riadenie, ktorej členom je aj naša spoločnosť.

Mottom konferencie bolo Projektové riadenie pomáha na ceste do Európskej únie. Na stretnutí sa zúčastnili projektoví manažéri a odborníci z oblasti projektového riadenia z jedenástich krajín, vrátane USA a Veľkej Británie. O svoje skúsenosti v tejto oblasti sa aktívne podelili aj manažéri z úseku inžinieringu našej spoločnosti.

Prednášky D. Hathawaya a A. Miklošíkovej, zamerané na prezentáciu metodiky využívanej pri projektovom riadení v U. S. Steel Košice, zaujali účastníkov a dokonca aj prezidenta Medzinárodnej projektovej asociácie - IPMA Klausa Panenbeckera z Nemecka. Celkovo bolo prezentovaných 32 prednášok, z ktorých si naši manažéri odniesli námety pre svoju prácu.

Empty

ODPORÚČAME

11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov
7.9.2017
Bezpečnosť dodávateľov - ISNetworld