KONTAKT    |   _eng _sk

Konferencia o projektovom riadení
           

Pridané: 4.10.2004
Autor: Ladislav TAKÁČ, závod Realizácia projektov, Foto: autor
Kategória: 40/2004
Projektové riadenie
Anna Miklošíková, manažérka projektov v U. S. Steel Košice s prezidentom IPMA Klausom Panenbeckerom (vpravo) a projektovým manažérom C.D. Wickramatillake z Veľkej Británie.

Pod záštitou podpredsedu vlády SR Pála Csákyho sa v dňoch 22. a 23. septembra 2004 uskutočnila v Bratislave 3. medzinárodná konferencia o projektovom riadení. Konferenciu združenia národných asociácií stredoeurópskych krajín zaoberajúcich sa projektovým riadením s názvom SENET usporiadala slovenská asociácia - Spoločnosť pre projektové riadenie, ktorej členom je aj naša spoločnosť.

Mottom konferencie bolo Projektové riadenie pomáha na ceste do Európskej únie. Na stretnutí sa zúčastnili projektoví manažéri a odborníci z oblasti projektového riadenia z jedenástich krajín, vrátane USA a Veľkej Británie. O svoje skúsenosti v tejto oblasti sa aktívne podelili aj manažéri z úseku inžinieringu našej spoločnosti.

Prednášky D. Hathawaya a A. Miklošíkovej, zamerané na prezentáciu metodiky využívanej pri projektovom riadení v U. S. Steel Košice, zaujali účastníkov a dokonca aj prezidenta Medzinárodnej projektovej asociácie - IPMA Klausa Panenbeckera z Nemecka. Celkovo bolo prezentovaných 32 prednášok, z ktorých si naši manažéri odniesli námety pre svoju prácu.

Empty

ODPORÚČAME

14.3.2018
Spájame aktívnych ľudí pre dobrý cieľ
22.1.2018
Vlaňajší víťazi obhájili svoje pozície i tentoraz
18.1.2018
Prvou šampiónkou BOZP je Marcela Krupášová z DZ Zušľachťovne a obalová vetva