KONTAKT    |   _eng _sk

Máme spoločný cieľ
           Pridané: 3.5.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ, Foto: Zuzana KOTTLEROVÁ
Kategória: 18/2004
Rokovanie v EDC
Na spoločnom pracovnom rokovaní o regionálnom rozvoji sa včera v priestoroch Centra ekonomického rozvoja stretol prezident USSK Christopher Navetta s novým generálnym riaditeľom SARIO Romanom Kurucom (vľavo).

Na spoločnom pracovnom rokovaní o regionálnom rozvoji a získavaní nových investícií sa včera v priestoroch Centra ekonomického rozvoja stretli prezident USSK Christopher Navetta a manažéri vedenia spoločnosti s novým generálnym riaditeľom Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Romanom Kurucom, predstaviteľmi samospráv Košíc a Prešova, ako aj oboch vyšších územných celkov.

"Preberali sme otázky, týkajúce sa nášho spoločného cieľa, a to ako pomôcť rozvoju východoslovenského regiónu," informoval Christopher Navetta. "Hovorili sme najmä o tom, ako v budúcnosti budeme spolupracovať."

Jedným z výsledkov rokovania, ako povedal generálny manažér pre regionálny rozvoj a riaditeľ EDC Juraj Augustín, je aj spoločná príprava EDC a SARIO k ďalšej roadshow do Severnej Ameriky a Kanady, ktorej cieľom je prilákať na východ Slovenska ďalších zahraničných investorov. Uskutoční sa od 17. do 21. mája 2004. Podrobnejšie informácie o výsledkoch rokovania a z priebehu tlačovej konferencie, ktorá sa konala v čase uzávierky našich novín, prinesieme v budúcom čísle.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov