Memoriál L. Trojáka

V tréningovej hale Steel arény sa 10. a 12. augusta konal 33. ročník hokejového turnaja dorastencov o Memoriál Ladislava Trojáka. V turnaji štartovali štyri celky, okrem nášho tímu HC Košice aj družstvá zo Zvolena, Liptovského Mikuláša a z Banskej Bystrice.

Mladí Košičania zdolali Banskú Bystricu i Zvolen zhodným výsledkom 3:1, podľahli však Liptovskému Mikulášu 2:4. Cennú trofej získali mladí hokejisti z Liptovského Mikuláša, naši dorastenci skončili so ziskom šiestich bodov, podobne ako mal víťazný celok z Liptova, na 2. mieste. O poradí na prvých dvoch priečkach rozhodol vzájomný zápas. Tretie miesto obsadil Zvolen a na štvrtom mieste skončili dorastenci z Banskej Bystrice. Náš Filip Kuruc bol vyhlásený za najlepšieho obrancu turnaja.