KONTAKT    |   _eng _sk

Najvyšší predstaviteľ U. S. Steel Corporation John P. Surma v Košiciach
           Pridané: 4.10.2004
Autor: Kamila DEMKOVÁ, Foto: Jana ŠLOSÁROVÁ
Kategória: 40/2004
Stretnutie s premiérom
Počas svojej návštevy v Košiciach sa John P. Surma spolu s Christopherom Navettom stretli počas prijatia u primátora mesta Zdenka Trebuľu aj s premiérom SR Mikulášom Dzurindom.

John P. Surma, prezident U. S. Steel Corporation, ktorý je od 1. októbra 2004 zároveň Chief Executive Officer, navštívil cez víkend Košice. Sprevádzali ho ďalší topmanažéri U. S. Steel Corporation.

V sobotu dopoludnia John P. Surma navštívil košické železiarne, kde ho privítal prezident U. S. Steel Košice Christopher J. Navetta a ďalší topmanažéri firmy. Potom J. Surma navštívil divízne závody Vysoké pece, Oceliareň, Teplú a Studenú valcovňu, kde o úlohách spoločnosti diskutoval so zamestnancami výrobných pracovísk.

V popoludňajších hodinách si hostia z Pittsburghu pozreli nový rozostavaný zimný štadión, aby osobne videli, v akom je dnes stave. Večer sa v priestoroch starej radnice na Hlavnej ulici v Košiciach stretli s primátorom mesta Košice Zdenkom Trebuľom a ďalšími predstaviteľmi mesta.

Na mítingu bol prítomný aj predseda vlády SR Mikuláš Dzurinda a maratónci, ktorí sa v nedeľu postavili na štart 81. ročníka MMM. Zdenko Trebuľa na stretnutí ocenil všestrannú pomoc spoločnosti U. S. Steel Košice pri rozvoji regiónu i pri podpore mnohých charitatívnych, kultúrnych a športových podujatí v meste.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov