KONTAKT    |   _eng _sk

Poďakovanie zo Stropkova
           

Pridané: 26.4.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 17/2004

"Dnešné školstvo sa borí s nie jedným problémom. Pre vedenie školy je v súčasnosti najťažším orieškom získať chýbajúce finančné prostriedky pre študentov, ktorí vynikajú svojím talentom, či vedomosťami, a sú to práve oni, čo šíria dobrý imidž školy v širokej verejnosti," píše sa v úvode listu, ktorý na adresu U. S. Steel Košice prišiel v uplynulých dňoch od riaditeľky stropkovského gymnázia Bibiány Obrimčákovej.

"I nás teší, že máme študentov, ktorí vynikajú nielen vo vedomostných súťažiach, ale i v oblasti športu a kultúry. Nájsť však pre nich sponzora, ktorý by im umožnil zúčastniť sa na súťaži, je neraz nad ľudské sily." Preto ich o to viac teší, ako dodáva, že spoločnosť U. S. Steel bola ochotná podporiť mladých futbalistov zakúpením športových úborov, v ktorých dôstojne reprezentovali školu i mesto Stropkov na majstrovstvách Slovenska v halovom futbale chlapcov stredných škôl v Piešťanoch. Mladým športovcom sa darilo, v súťaži získali 2. miesto.

"Sme vďační, že sme našli vzácnych ľudí, ktorí myslia i na vzdialenejší severovýchodný kút Slovenska a sú ochotní podeliť sa o svoje zisky s tými, ktorí to naozaj potrebujú," píše na záver Bibiána Obrimčáková.

Empty

ODPORÚČAME

11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov
7.9.2017
Bezpečnosť dodávateľov - ISNetworld