KONTAKT    |   _eng _sk

Pridajte sa!
           Pridané: 20.6.2005
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 25/2005

Príležitosť pre mladých ako pomôcť Vysokým Tatrám

Chcete pomôcť Vysokým Tatrám? Ak ste navyše mladý, Rada mladých Odborového zväzu METALURG vám ponúka zaujímavú príležitosť. "Akciu Pomoc Tatrám organizujeme v spolupráci so Slovenským skautingom na prelome júna a júla," informuje Martin Majerský, predseda Rady mladých OZ METALURG.

"Ide o päťdňové podujatie, ktoré sa začína 29. júna a končí 3. júla 2005. Samotné práce vo Vysokých Tatrách sú rozvrhnuté na tri dni, počas ktorých sa budeme podieľať najmä na čistení intravilánov obcí, úpravách mestského lesoparku, opravách turistických chodníkov a značení, prípadne na prácach, na ktorých sa dohodneme na mieste. Ubytovanie je zabezpečené v ZŠ v Tatranskej Lomnici, je však nutné, aby si každý účastník doniesol vlastnú karimatku a spací vak. Spať sa bude dať, za príplatok, aj v blízkom penzióne. Raňajky a večere budú v penzióne a v reštaurácii, obedy formou balíčkov. Účastníkov odvezie aj dovezie autobus."

Bližšie informácie o akcii získate na e-mailových adresách: mmajersky@sk.uss.com, t. č. 3-4201 alebo 788 18 11 a tiež na milada.groholova@ozmetalurg.sk

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov