KONTAKT    |   _eng _sk

Progresívne systémy v technickom zariadení budov
           Pridané: 24.5.2004
Autor: Ivo GAJDOŠ, Marketingový servis
Kategória: 21/2004

Odborný seminár o radiátoroch

V dňoch 3. - 7. 5. 2004 sa uskutočnil druhý ročník odborného seminára s názvom Progresívne systémy v technickom zariadení budov. Päťdňový seminár, organizovaný každý deň v inom meste na Slovensku, bol určený projektantom, obchodníkom a montážnym firmám z oblasti vykurovania, tepelnej techniky a energetiky. Podujatie, za aktívnej účasti U. S. Steel Košice, pripravila Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia. Odborným garantom podujatia bola Stavebná fakulta STU Bratislava. Zúčastnené firmy prezentovali svoje výrobné programy, resp. predajný sortiment.

Za U. S. Steel Košice sa seminára aktívne zúčastnili zástupcovia výrobcu radiátorov, výskumu, obchodného úseku, zákazníckeho servisu a marketingu. Dvomi prednáškami na tému výrobného sortimentu radiátorov, resp. obchodnej stratégie predaja, sme informovali odbornú verejnosť o súčasných a pripravovaných novinkách vo výrobe radiátorov. Veľký ohlas mali hlavne inovované typy, ako radiátor s hladkou čelnou plochou, s napájaním zdola (stredové) tzv. ventil kompakt a radiátor typu 20 so zúženou šírkou, ktoré sú vhodné hlavne na použitie v prostredí so zvýšenými požiadavkami na čistotu (nemocnice a pod.). V rámci seminára sme absolvovali aj konzultácie s projektantmi a montážnikmi, na ktorých sme získali množstvo podnetov na ďalšie skvalitňovanie, hlavne servisných služieb a námetov na ďalšiu inováciu radiátorov.

Akciu hodnotíme ako prospešnú, pretože slovenský trh je pre radiátory hlavným trhom a je v záujme našej spoločnosti udržať si súčasnú pozíciu aj v budúcnosti.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov