KONTAKT    |   _eng _sk

Prológom kvalifikácia
           Pridané: 3.5.2004
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 18/2004

V sobotu odštartuje na Aničke tenisový Challenger Steelers Cup

Na budúci týždeň sa v dňoch 10. - 16. 5. 2004 bude konať v tenisovom areáli na Aničke medzinárodný challengerový turnaj mužov s dotáciou 25 tisíc eúr s názvom Steelers Cup.

Do bojov zasiahne 32 tenistov, ale už túto sobotu 8. mája sa začne dvojdňová kvalifikácia ďalších 32 tenistov o štyri postupové miesta do hlavnej súťaže. V kvalifikácii sa objavia mladí talentovaní tenisti aj zo Slovenska a hlavne z nášho regiónu, ktorí dostanú šancu bojovať so skúsenými zahraničnými hráčmi z rebríčka ATP.

Podobne ako vlani, aj teraz je pre divákov do hľadiska vstup voľný a priaznivci tenisu si okrem zápasov budú môcť pozrieť aj niektoré zaujímavé sprievodné akcie. V sobotu 15. mája sa uskutoční VIP turnaj, na ktorom budú štartovať známe tenisové osobnosti, manažéri, sponzori, obchodníci i zákazníci zo Slovenska, Čiech a Nemecka. Medzi prihlásenými sú aj viceprezident U. S. Steel Košice pre ľudské zdroje Miroslav Kiraľvarga, riaditeľ magistrátu mesta Košice Ondrej Bernát, riaditeľ kancelárie predsedu Košického samosprávneho kraja Marián Krajňák i další.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov