KONTAKT    |   _eng _sk

Radiátory z U. S. Steel Košice na veľtrhu RACIOENERGIA
           

Pridané: 25.4.2005
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 17/2005

Začiatkom apríla sa v Bratislave uskutočnil jubilejný, 15.ročník medzinárodného veľtrhu energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie, RACIOENERGIA 2005. Súčasťou tohto podujatia bol i 26. medzinárodný veľtrh stavebníctva CONECO a 9. ročník výstavy CLIMATHERM.

"Svoje produkty na veľtrhu RACIOENERGIA prezentovali vystavovatelia z jedenástich krajín. U. S. Steel Košice vystavovala radiátory KORAD v zaujímavo koncipovanom stánku na ploche 100 metrov štvorcových," informovala obchodná manažérka propagácie Soňa Drončková. "Expozícia výrazne dominovala svojmu okoliu a mala pozitívnu odozvu aj u návštevníkov. Prezentácii našich výrobkov pomohli prospekty a katalógy v rôznych jazykových mutáciách. Záujemcom poskytli informácie tiež manažéri z úseku predaja radiátorov, marketingu, strategického plánovania a technického servisu zákazníkom. Najmä u projektantov ústredného vykurovania sa veľkej pozornosti tešil náš nový grafický projekčný program TechCON, ktorý je v súčasnosti špičkou v tejto oblasti. Softvér im výrazne pomáha pri dimenzovaní teplovodných radiátorov."

S poznatkami z medzinárodného veľtrhu sa podelil i obchodný riaditeľ pre predaj radiátorov Ján Seman. "Informácie z veľtrhu potvrdili negatívny trend vývoja predaja za 1. štvrťrok 2005 ako celoslovenský problém. Sklady preplnené tovarom nakúpeným pred zvýšením cien sa v podmienkach dlhej zimy vyprázdňovali len veľmi pomaly. Celé to komplikovala konkurencia, ktorá si odbytové problémy na domácich trhoch riešila dumpingom v susedných krajinách. V súčasnosti už badať určité náznaky zlepšenia."

Empty

ODPORÚČAME

23.10.2017
Príležitosť pre prospešné projekty košických hutníkov
11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov