KONTAKT    |   _eng _sk

Refrako na veľtrhoch a výstavách
           

Pridané: 15.3.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 11/2004

O pätnásť percent plánuje zvýšiť spoločnosť Refrako v tomto roku oproti vlaňajšku podiel dodávok žiaruvzdorných materiálov na zahraničný trh. Potencionálnym obchodným partnerom chce dať o svojich produktoch viac vedieť aj prostredníctvom účasti na rôznych výstavách a veľtrhoch v zahraničí.

"Už začiatkom apríla tohto roku sa naša spoločnosť samostatne predstaví na stavebnom veľtrhu Megra v Slovinsku, v septembri budeme na výstave Ankiros/Annofer, ktorá sa uskutoční v Turecku a v novembri sa chystáme do Ruska," informuje Viera Kisucká z oddelenia Podpora predaja spoločnosti Refrako. "Naším záujmom je uplatniť sa na trhu aj v tejto krajine. Príležitosť na naše lepšie zviditeľnenie sa ponúka výstava Metal Expo, na ktorej sa pravidelne prezentujú firmy podnikajúce v oblasti výroby žiaruvzdorných materiálov, ale i potencionálni zákazníci z odboru oceliarstva a hutníctva vôbec."

Spoločnosť Refrako sa podľa slov Viery Kisuckej predstaví aj na ďalších medzinárodných veľtrhoch a výstavách, a to spoločne s U. S. Steel Košice. "Prezentovať sa chceme na výstave Industria v Maďarsku, v Poľsku, kde rozbiehame nové obchodné aktivity, nebudeme chýbať na poznaňskom veľtrhu, ktorý sa uskutoční uprostred júna tohto roku. A keďže susedná Česká republika predstavuje pre našu spoločnosť veľmi zaujímavé možnosti podnikania, chceme sa ukázať a osloviť potencionálnych zákazníkov aj na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne, ktorý bude od 20. do 24. septembra."

Empty

ODPORÚČAME

23.10.2017
Príležitosť pre prospešné projekty košických hutníkov
11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov