KONTAKT    |   _eng _sk

S kráľom strelcov získali bronz
           Pridané: 5.1.2004
Autor: -ps-
Kategória: 01/2004

Po halovom futbalovom turnaji, ktorý v hale Cassosport organizovala v decembri firma Gerust, sa v predposledný deň uplynulého roka 30. decembra konal v hádzanárskej hale vo Všešportovom areáli ďalší turnaj.

Vojaci z VLA Košice tam zorganizovali už 34. ročník Silvestrovského turnaja v minifutbale, na ktorom štartovalo v dvoch skupinách osem mužstiev. Medzi nimi nechýbal ani tím futbalistov z U. S. Steel Košice, ktorý si v silnej konkurencii počínal výborne. Naši vyhrali skupinu, keď po dvoch víťazstvách a jednej remíze s vysoko aktívnym skóre 8:1 nenašli premožiteľa. V semifinále sa stretli s neskorším víťazom turnaja, Technickou univerzitou Košice, s ktorou po mnohých premárnených gólových príležitostiach len remizovali 1:1 a tak sa o postupe do finále rozhodovalo zo značky pokutového kopu. Naši v jednom prípade neuspeli a museli hrať iba o tretiu priečku.

V zápase o bronz sa stretli s mužstvom Steel Trans Ličartovce, ktoré deklasovali vysoko 5:1. O tento úspech nášho železiarenského halového futbalu sa pod vedením trénera Pavla Sadovského pričinili brankári Ivan Ľapin, Miroslav Švec a hráči Milan Polča, Peter Horský, Vladimír Duhaň, Juraj Mondík, Pavol Jokeľ a Igor Guliš, ktorý sa s piatimi gólmi stal najlepším strelcom turnaja.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov