KONTAKT    |   _eng _sk

Špeciálne lôžka pre jednotku intenzívnej starostlivosti
           Pridané: 28.3.2005
Autor: Zuzana KOTTLEROVÁ, foto: autorka
Kategória: 13/2005

U. S. Steel Košice podporuje zdravotníctvo

Lôžko
Za účasti ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca prestrihli pásku pri príležitosti otvorenia cievnej operačnej sály štátny tajomník ministerstva zdravotníctva Ján Gajdoš a Mária Frankovičová, krajská odborníčka pre cievnu chirurgiu.

Spoločnosť U. S. Steel Košice už nie jedným svojím činom potvrdila záujem o život Košičanov a obyvateľov východoslovenského regiónu. Dokazujú to mnohé projekty v oblasti zdravotníctva, školstva, kultúry, športu, či nemalé investície do oblasti životného prostredia.

Posledným dôkazom starostlivosti o zdravie obyvateľov mesta je 300 tisíc korún venovaných Východoslovenskému ústavu srdcových chorôb. Prostredníctvom symbolického šeku sumu vo štvrtok 24. marca odovzdal riaditeľovi ústavu Františkovi Sabolovi viceprezident pre personalistiku a organizáciu Martin Pitorák.

Dar odovzdaný pri príležitosti priradenia oddelenia cievnej chirurgie Chirurgickej kliniky FNSP k Východoslovenskému ústavu srdcových chorôb len niekoľko minút pred slávnostným prestrihnutím pásky na novootvorenej cievnej operačnej sále, poslúži na zakúpenie špeciálnych lôžok pre jednotku intenzívnej starostlivosti oddelenia cievnej chirurgie. Dôležitosť a význam slávnostnej chvíle potvrdila účasť ministra zdravotníctva Rudolfa Zajaca, ktorý sa v rovnaký deň zúčastnil otvorenia ešte ďalších troch nových pracovísk v troch košických zdravotníckych zariadeniach.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov