KONTAKT    |   _eng _sk

Súťaž Language School Star má svojich víťazov
           

Pridané: 6.6.2005
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 23/2005

Minulý týždeň v piatok, 3. júna 2005, sa v kinosále Spoločenského pavilónu v Košiciach uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Language School Star, ktorú zorganizovalo Vzdelávacie a poradenské centrum a. s. V prvom ročníku súťaže komisia na základe výsledkov hodnotiaceho dotazníka, ktorý vyplňovali obe strany, teda študenti i lektori, nominovala na víťazov v oboch kategóriách dvadsať lektorov a rovnaký počet študentov.

Medzi nominovanými v kategórii Najlepší študent boli aj dvanásti zamestnanci spoločnosti U. S. Steel Košice. Vypočuť si konečný verdikt prišli i manažéri z košickej huty. Riaditeľ útvaru Personálny servis a vzdelávanie Milan Polča v svojom príhovore poďakoval vedeniu Vzdelávacieho a poradenského centra za zorganizovanie súťaže a jej projekt ocenil najmä v súvislosti s motiváciou zamestnancov U. S. Steel Košice zlepšovať svoje jazykové schopnosti.

A kto sa stal hviezdou súťaže, ktorej cieľom bolo prispieť k rozvoju vzdelávania a zvyšovaniu jazykovej úrovne lektorov i zamestnancov spoločností so zahraničnou účasťou? Prvé miesto v kategórii študentov a s ním i zájazd do Londýna získal Ladislav Bodnár z U. S. Steel Košice, druhú priečku obsadila tiež hutníčka - Mária Árvayová, tretiu Patrícia Brutovská z VSE, a.s.

V súťaži lektorov sa najviac darilo Nikolete Lengeňovej, druhá skončila Henrieta Vargová a tretia Ivana Kronová.

Empty

ODPORÚČAME

14.3.2018
Spájame aktívnych ľudí pre dobrý cieľ
22.1.2018
Vlaňajší víťazi obhájili svoje pozície i tentoraz
18.1.2018
Prvou šampiónkou BOZP je Marcela Krupášová z DZ Zušľachťovne a obalová vetva