KONTAKT    |   _eng _sk

Tábory pre deti v atraktívnom prostredí
           Pridané: 22.3.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 12/2004

Kam cez letné prázdniny?

Do začiatku letných prázdnin síce ešte chýbajú tri mesiace, no už teraz mnohí z rodičov rozmýšľajú nad tým, kde a ako strávia ich ratolesti chvíle voľna. Spoločnosť U. S. Steel Košice aj v tomto roku pripravila pre deti svojich zamestnancov ponuku táborov, ktoré sú situované v zdravom prírodnom prostredí. Bohatý program plný hier a zábavy pod vedením skúsených inštruktorov určite splní očakávania chlapcov a dievčat.

"Letné tábory, určené pre deti našich zamestnancov vo veku od 8 do 13 rokov, organizujeme v tomto roku na viacerých pobytových miestach," informoval nás vedúci odboru sociálna politika a kolektívne vzťahy Gabriel Kádár.

"Od 7. júla do 16. júla sme pre deti pripravili tábor v Dobšinej v chate pod vrchom Radzim. Ďalším miestom, kde môžu školáci stráviť časť prázdnin od 28. júla do 7. augusta sú Tatranské Mlynčeky, konkrétne škola v prírode Ludovíta Kukorelliho. Tábor plný strašidiel, pokladov a atrakcií je pripravený v Bojniciach - v chate Stálica, a to v dvoch turnusoch - od 19. do 30. júla a od 19. do 30. augusta. A nakoniec, tiež v dvoch termínoch, a to od 14. do 27. júla a od 27. júla do 9. augusta, privíta deti hutníkov tábor v Kysaku - Brezí."

Ako Gabriel Kádár dodáva, na jedno dieťa a pobyt prispieva zamestnávateľ z prostriedkov sociálneho fondu sumou 2300 korún. Podrobnejšie informácie sú zamestnancom k dispozícii na intranetovej stránke Sociálna politika, resp. u zamestnancov útvaru Personálny servis a vzdelávanie. O poskytnutie príspevku treba požiadať na osobitnom formulári na príslušnom útvare Personálneho servisu a vzdelávania, resp. prostredníctvom INTRANETU. Pri výbere sa bude zohľadňovať dĺžka odpracovaných rokov rodiča, účasť žiadateľa (rodiča) na iných aktivitách hradených zo sociálneho fondu a taktiež, kedy absolvovalo dieťa naposledy pobyt v tábore. Výber sa uskutoční 1. júna tohto roku. O výsledku budú všetci žiadatelia informovaní prostredníctvom príslušných oddelení útvaru Personálny servis a vzdelávanie.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov