KONTAKT    |   _eng _sk

U. S. Steel Košice na výstavách a veľtrhoch
           Pridané: 23.2.2004
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 08/2004

U. S. Steel Košice bude v tomto roku prezentovať svoju produkciu na sedemnástich domácich a zahraničných výstavách a veľtrhoch. Na podujatia sú najbohatšie mesiace marec a máj, v ktorých sa uskutočnia zhodne, po tri výstavy. Na budúci mesiac sa budú môcť s radiátormi a rúrami oboznámiť záujemcovia v Taliansku a Nemecku. Už tradične nebude firma chýbať na slovenskom veľtrhu Racioenergia v Bratislave.

V máji obsadzuje košická huta Sajam Technike Beograd v srbskom Belehrade, Romtherm v Bukurešti v Rumunsku, Industriu v Budapešti v Maďarsku a Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre. Vystavovanými komoditami sú ploché valcované výrobky a radiátory. Z ďalších podujatí prvého polroka možno spomenúť veľtrh MTP v Poznani v Poľsku a CWIEME v Berlíne v Nemecku. Po prázdninách vycestujú obchodníci v septembri na veľtrh JZV do Záhrebu v Chorvátsku a do susednej Českej republiky, kde sa uskutoční v dňoch 20. - 24. 9. 2004 Medzinárodný strojársky veľtrh.

V októbri je na rade Aqua-therm v Petrohrade a Euroblech v Hannoveri. Na tejto špecializovanej výstave sa košickí oceliari predstavia po prvý raz. V novembri "pocestujú" radiátory z Košíc na veľtrh Aqua-therm do Prahy a pocínované výrobky predstaví huta v Paríži na veľtrhu Emballage. Francúzsku patrí aj rozlúčka s rokom. V prvej polovici decembra sa s plochými valcovanými výrobkami U. S. Steel Košice, rúrami a radiátormi, budú môcť oboznámiť návštevníci parížskeho veľtrhu Midest.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov