KONTAKT    |   _eng _sk

Úspešná reprezentácia našich
           Pridané: 20.12.2017
Autor: Jozef VESELÝ
Kategória: Oceľ východu

Mužstvo Rady odborov z U. S. Steel Košice po tretíkrát víťazom turnaja v Třinci

Stalo sa už tradíciou, že v  mesiaci november organizuje Základná organizácia OS KOVO Třinecké železiarne Medzinárodný turnaj v halovom futbale O pohár ZO OS KOVO TŽ.  Rozhodli sa, že ani tento rok nebude výnimkou a usporiadajú v poradí už  jedenásty ročník tohto obľúbeného športového podujatia. Pozvanie na turnaj dostala aj Rada odborov OZ KOVO U. S. Steel Košice. A keďže  mužstvo reprezentujúce Radu  odborov a zároveň aj U. S. Steel Košice sa tohto podujatia zúčastňuje pravidelne, rozhodovanie bolo ľahké. 

Do zápolenia sa v sobotu 18. novembra zapojilo sedem mužstiev z Čiech, Slovenska a z Poľska, a to konkrétne ZO OS KOVO Třinecké železiarne, Rada odborov OZ KOVO U. S. Steel Košice, CMC Zawiercie, Odbory Kovo Mladá Boleslav, Kovo HM Ostrava, Kovo Strojárne a stavby Třinec a Vesuvius ČR. Hralo sa systémom každý s každým, takže každé mužstvo odohralo v priebehu dňa šesť zápasov. Boli to náročné stretnutia a každý chcel byť úspešný, ale hlavnou myšlienkou bolo športovo sa vyžiť v duchu fair play a zároveň vzájomne sa spoznať. Mužstvo Rady odborov vyhralo zo šiestich zápasov päť a s aktívnym skóre 17:5 tento medzinárodný turnaj vyhralo. Výbornou hrou a vystupovaním veľmi dobre reprezentovali odborovú organizáciu i košickú oceliareň. V hodnotení jednotlivcov bol  náš Tomáš Mačaj ocenený ako najlepší hráč turnaja, čo len potvrdilo, že sme tam mali veľmi dobré mužstvo v zložení: David Szwanczar (brankár), Marcel Hintoš, Jozef Juhas, Peter Dieneš, Maroš Varga, Tomáš Mačaj, Martin Pročka, Roland Demko, Lukáš Lindvai, ktorého vedúcimi boli Jozef Veselý a Pavel Grega.

Tohtoročné víťazstvo mužstva Rady odborov na Medzinárodnom turnaji v halovom futbale v Třinci je v poradí tretie. Hráči dokázali, že vedia úspešne reprezentovať odbory a firmu nielen na pracoviskách, ale  aj na športovom poli, za čo im patrí veľká vďaka.

Empty

ODPORÚČAME

8.10.2018
Oceľ ostáva dominantným materiálom
24.9.2018
Ocenili dlhoročnú prácu desiatich košických hutníkov
15.8.2018
Hľadáme rodiny
13.8.2018
Štipendium pre talentované deti zamestnancov