KONTAKT    |   _eng _sk

Už tretia Road Show
           Pridané: 17.5.2004
Autor: Ján BAČA
Kategória: 20/2004

Spoločnosť U. S. Steel Košice sponzoruje už po tretí raz investičnú Road Show v severnej Amerike. Cieľom tohto seminára je priniesť do oblasti východného Slovenska priame zahraničné investície.

Zástupcovia Centra ekonomického rozvoja USSK v úzkej spolupráci s agentúrou SARIO odštartovali kolo konferencií v Toronte - teda po prvý raz bola táto akcia prezentovaná v Kanade. Po celý týždeň bude tím expertov prezentovať možnosti východného Slovenska potenciálnym investorom aj v New Yorku, Chicagu a Detroite.

Súčasťou stretnutí s investormi je takisto overený a vysoko oceňovaný investičný workshop, zameraný na rozličné detaily a fakty, týkajúce sa investovania na Slovensku. Okrem prediskutovania možností potenciálni investori sú detailne informovaní o možných prekážkach a akým spôsobom ich treba riešiť.

"Každý investor by mal vedieť o veľkých investičných možnostiach na Slovensku. Atmosféra, ako aj podpora podnikateľskej komunity, sú vynikajúce. Je dôležité, aby tí, ktorí zvažujú investovanie, pochopili pozitívne faktory, ktoré sa tu udiali a ktoré ďalej prebiehajú na Slovensku vo vzťahu k investovaniu," povedal Christopher Navetta, prezident spoločnosti U. S. Steel Košice.

Spoločnosť U. S. Steel sa v čase akvizície v Košiciach dohodla so slovenskou vládou, že bude podporovať ekonomický rozvoj Slovenska. U. S. Steel sa rozhodla pokračovať v tejto podpore aj napriek tomu, že pôvodný prísľub vypršal pred viac ako rokom. "Existujú tu veľké možnosti a chceme urobiť čo najviac, aby Slovensko a náš región tieto príležitosti využili čo najlepšie vo svoj prospech. Zaslúžia si to," povedal prezident Navetta.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov