KONTAKT    |   _eng _sk

Už tretia Road Show
           

Pridané: 17.5.2004
Autor: Ján BAČA
Kategória: 20/2004

Spoločnosť U. S. Steel Košice sponzoruje už po tretí raz investičnú Road Show v severnej Amerike. Cieľom tohto seminára je priniesť do oblasti východného Slovenska priame zahraničné investície.

Zástupcovia Centra ekonomického rozvoja USSK v úzkej spolupráci s agentúrou SARIO odštartovali kolo konferencií v Toronte - teda po prvý raz bola táto akcia prezentovaná v Kanade. Po celý týždeň bude tím expertov prezentovať možnosti východného Slovenska potenciálnym investorom aj v New Yorku, Chicagu a Detroite.

Súčasťou stretnutí s investormi je takisto overený a vysoko oceňovaný investičný workshop, zameraný na rozličné detaily a fakty, týkajúce sa investovania na Slovensku. Okrem prediskutovania možností potenciálni investori sú detailne informovaní o možných prekážkach a akým spôsobom ich treba riešiť.

"Každý investor by mal vedieť o veľkých investičných možnostiach na Slovensku. Atmosféra, ako aj podpora podnikateľskej komunity, sú vynikajúce. Je dôležité, aby tí, ktorí zvažujú investovanie, pochopili pozitívne faktory, ktoré sa tu udiali a ktoré ďalej prebiehajú na Slovensku vo vzťahu k investovaniu," povedal Christopher Navetta, prezident spoločnosti U. S. Steel Košice.

Spoločnosť U. S. Steel sa v čase akvizície v Košiciach dohodla so slovenskou vládou, že bude podporovať ekonomický rozvoj Slovenska. U. S. Steel sa rozhodla pokračovať v tejto podpore aj napriek tomu, že pôvodný prísľub vypršal pred viac ako rokom. "Existujú tu veľké možnosti a chceme urobiť čo najviac, aby Slovensko a náš región tieto príležitosti využili čo najlepšie vo svoj prospech. Zaslúžia si to," povedal prezident Navetta.

Empty

ODPORÚČAME

11.10.2017
Opatrenia EK podľa Euroferu znižujú úroveň ochrany pred antidumpingom
13.9.2017
Rezortné vyznamenania pre deviatich košických oceliarov
7.9.2017
Bezpečnosť dodávateľov - ISNetworld