KONTAKT    |   _eng _sk

V Bochnii druhí
           Pridané: 8.3.2004
Autor: -ps-
Kategória: 10/2004

V poľskej Bochnii sa konal 7. ročník medzinárodného halového futbalového turnaja o Pohár prezidenta odberateľskej firmy Stalprodukt S. A. Bochnia. Pozvanie prijali aj futbalisti z U. S. Steel Košice, ktorým sa v silnej konkurencii veľmi dobre darilo.

Suverénne vyhrali svoju skupinu, keď postupne zdolali Koziolky Brzesko 2:1, usporiadajúci tím z Bochnie 2:1 a Almu Kežmarok 3:2. V semifinále odohrali vyrovnanú partiu s tímom Stalprodukt BKS Oldboys, s ktorým v riadnom hracom čase remizovali 2:2, ale na pokutové kopy zásluhou Horského, Guliša a Fedora vyhrali 3:2.

Vo finále sa po druhý raz v turnaji stretli so Stalproduktom S. A. Bochnia, s ktorým si ešte v skupine poradili po víťazstve 2:1. Tentokrát sa im tento úspech už nepodarilo zopakovať, hoci viedli gólom Fedora. Súper však natoľko zmobilizoval svoje sily, že v priebehu stretnutia dokázal otočiť skóre a zvíťazil 3:1.

Naši futbalisti teda obsadili v konečnom poradí druhú priečku, ktorá je rozhodne úspechom. Strelecky sa z nášho tímu v turnaji najlepšie darilo Szabóovi, ktorý zaťažil konto súperov štyrmi gólmi. Za úspešnú reprezentáciu v tomto turnaji, ako aj na turnaji v Bardejove a manažérskom turnaji v USSK, im poďakoval na nedávnom stretnutí viceprezident pre ľudské zdroje Miroslav Kiraľvarga.

Empty

ODPORÚČAME

15.8.2018
Hľadáme rodiny
13.8.2018
Štipendium pre talentované deti zamestnancov
3.8.2018
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2018