KONTAKT    |   _eng _sk

Vyhlasujeme fotosúťaž
           

Pridané: 26.1.2004
Autor: Zuzana KOTTLEROVÁ
Kategória: 04/2004

Patríte k tým, ktorých bežnou vychádzkovou výbavou je statív a fotoaparát? Ak sa amatérsky venujete fotografii a pravidelne stláčate spúšť, máme pre vás dobrú správu. Redakcia opäť vyhlasuje fotosúťaž pre zamestnancov U. S. Steel Košice. Pracovať vo firme je jedinou podmienkou, ktorú by ste mali splniť, aby ste sa súťaže mohli zúčastniť. Zbytok je už len na vašej šikovnosti a fantázii.

Oproti predchádzajúcim dvom ročníkom sme urobili niekoľko zmien. Súťaž sme rozdelili do štyroch kategórií. Ku kategóriám Ľudia, ktorých mám rád a Príroda okolo nás sme pridali ešte dve - Moja dovolenka a Zvieratá. Zmenil sa tiež minimálny rozmer fotografie, ktorý musí byť 13x18 cm. Je už samozrejme na vás, či si zvolíte väčší formát. Všetky snímky, ktoré nám do redakcie zašlete, bude hodnotiť odborná porota. Tri najlepšie v každej kategórii finančne odmeníme. Z najkrajších fotografií tiež pripravíme výstavu. Vaše práce s menom, adresou a telefónnym číslom očakávame do 15. marca. Dovtedy želáme veľa inšpirácie a dobré svetlo.

Okrem tejto súťaže pre vás máme ešte jednu lahôdku. Ide opäť o fotografovanie a možnosť zvíťaziť v dlhodobej súťaži. Témou sú štyri ročné obdobia a vašou úlohou je urobiť akýkoľvek záber s rovnakým motívom počas jari, leta, jesene a zimy. Všetky štyri fotografie spolu s osobnými údajmi a telefonickým kontaktom zasielajte poštou na adresu redakcie. Uzávierka tejto súťaže je 10. novembra.

Empty

ODPORÚČAME

4.12.2017
Za každým šľachetným činom stoja obetaví ľudia a ich otvorené srdcia
15.11.2017
Inovačný fond umožní investície do nových technológií aj v oblasti hutníctva
9.11.2017
Turné s názvom Slovensko diskutuje o EÚ zavítalo do Košíc