KONTAKT    |   _eng _sk

Zjazdoví lyžiari zabojujú na Jahodnej, bežkári na Kojšovskej holi
           Pridané: 12.1.2018
Autor: -ker-
Kategória: Zamestnanci

V plnom prúde sú prípravy na  Zimné športové hry zamestnancov U. S. Steel Košice. Kým  preteky bežkárov sú naplánované na 20. januára 2018 na Kojšovskej holi, súťaže v obrovskom slalome sa budú konať na Jahodnej 10. februára 2018.

Organizátori pre prihlásených pretekárov v obrovskom slalome i tentoraz zabezpečili s prevádzkovateľom strediska možnosť tréningu, aby si tak mohli vyskúšať trať a vopred sa pripraviť na samotné preteky. Organizačný výbor zároveň upozorňuje tých, ktorí chcú využiť možnosť tréningu, že prihlášky treba podať mimoriadne najneskôr do 24. januára. Pre ostatných účastníkov pretekov, ktorí nechcú využiť možnosť tréningu na Jahodnej, platí termín podania prihlášky od 5. februára 2018.

Tréningy budú vždy vo štvrtok, a to v dňoch 25. januára, 1. februára a 8. februára v čase od 18.00 do 20.00 hod. Počas tréningov bude svah rozdelený na dve polovice, pričom na jednej polovici budú slalomové bránky a pretekári budú mať pre tréningy vyhradený  vlek. Výnimkou bude iba tréning 8. februára, ktorý sa začne už o 17.00 hod. a od 17.00 do 18.00 hod. bude terén vyhradený pre deti zamestnancov prihlásených na preteky v obrovskom slalome. Možnosť využiť tréning pred pretekmi prináleží len pre prihlásených dospelých zamestnancov USSK, resp. pre bývalých zamestnancov spoločnosti - dôchodcov. Tréningy nie sú organizované pre rodinných príslušníkov a deti. Všetci zamestnanci sa musia pri nástupe na vlek preukázať zamestnaneckou ID kartou, ktorú bude kontrolovať zamestnanec spoločnosti U. S. Steel Košice.

Čo sa týka zabezpečenia technických podmienok tréningov, doprava pretekárov na zjazdovku je individuálna, občerstvenie si musia zabezpečiť na vlastné náklady. Organizátori zároveň odporúčajú všetkým pretekárom prihláseným do súťaže v obrovskom slalome vo vlastnom záujme i v záujme ochrany ostatných lyžiarov používať ochranné prilby.

Empty

ODPORÚČAME

8.10.2018
Oceľ ostáva dominantným materiálom
24.9.2018
Ocenili dlhoročnú prácu desiatich košických hutníkov
15.8.2018
Hľadáme rodiny
13.8.2018
Štipendium pre talentované deti zamestnancov