KONTAKT    |   _eng _sk

Deň baníkov, geológov, hutníkov a naftárov
           

 

Dňa 8. septembra 2017 sa v Banskej Štiavnici uskutočnili tradičné oslavy Dňa baníkov, geológov, hutníkov a naftárov.
Podujatie sa uskutočnilo za účasti ministra hospodárstva SR Petra Žigu, ministra životného prostredia SR Lászlóa Sólymosa.

Spoločnosť U. S. Steel Košice reprezentovali členovia vedenia firmy na čele s prezidentom Scottom Buckisom, generálni manažéri, riaditelia divíznych závodov, odboroví predáci s predsedom Rady odborov OZ KOVO U. S. Steel Košice Jurajom Vargom i ocenení hutníci.

Z rúk ministra hospodárstva SR Petra Žigu a predsedu Odborového združenia  pracovníkov baní, geológie a naftového priemyslu SR Jozefa Škrobáka si na slávnostnom stretnutí vyznamenia prevzali deviati košickí oceliari.

Držiteľmi čestného odznaku ministra hospodárstva SR Za pracovnú vernosť sa stali Miroslav Dudjak z RMS, a.s. Košice, Filip Gordiak z DZ Energetika, Milan Hlavna z DZ Teplá valcovňa,  Jozef Kostišče z DZ Doprava, Jozef Kucko z dcérskej spoločnosti OBAL-SERVIS, a.s. Košice a Milan Pituch z DZ Vysoké pece. 

Čestným odznakom Za pracovnú obetavosť ocenil minister hospodárstva SR Albína Kočiša z DZ Oceliareň, Darinu Szalayovú z dcérskej spoločnosti U. S. Steel Košice – Labortest, s.r.o. a Radovana Vidu z DZ Zušľachťovne a obalová vetva.

Po skončení osláv sa v uliciach historického centra Banskej Štiavnice uskutočnilo najpopulárnejšie podujatie mesta - Salamandrový sprievod.

NOVINKY PRE ZAMESTNANCOV

ADRESA:
 

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika

Telefón: +421 55 673 1111
Fax: +421 55 673 1110

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:
 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

NAVŠTÍVTE NÁS:

 

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Môžete navštíviť aj stránky našej materskej spoločnosti
United States Steel Corporation.