Family Safety Day 2017
           

Kde pracuje môj otec, moja mama?
           

 

V sobotu, 3. júna 2017, sa uskutoční už šiesty ročník podujatia Family Safety Day s podtitulom Kde pracuje môj otec, moja mama?

Toto podujatie je určené len pre zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností a ich rodiny.

Najväčším lákadlom aj tohtoročného firemného rodinného dňa bude určite možnosť vidieť na vlastné oči výrobné priestory. Pre dospelých a deti nad 12 rokov je pripravená pešia prehliadka studenej valcovne, dynamo linky a lakoplastovacej linky.

Pripravená bude aj autobusová prehliadka podniku okolo väčšiny divíznych závodov a príležitosť nahliadnuť do haly teplej valcovne. Nebude chýbať bohatý sprievodný program na parkovisku a trávnatej ploche pri vstupe do U. S. Steel Košice.

buckiso1

Začiatok júna sa v našej spoločnosti spája s podujatím Family Safety Day. Každý rok sa na toto podujatie veľmi teším a som si istý, že rovnako tak aj väčšina našich zamestnancov a ich rodín.

Každý rok vidíme veľký záujem našich zamestnancov prísť so svojimi rodinami a ukázať im miesto, kde pracujú.

Naši zamestnanci vedia, že pre mňa osobne nie je nič dôležitejšie ako ich bezpečnosť. Všetci si zaslúžia prichádzať domov bezpečne, každý jeden deň. Všetci si musíme uvedomiť, akú riskantnú prácu robíme, všetci musíme dodržiavať predpisy a pravidlá bezpečnej práce, dohliadať na seba navzájom a nikdy sa nesmieme báť použiť STOP a ROB, ak niečo nie je v poriadku.

Musíme zastaviť každého, kto nie je ochotný dodržiavať bezpečnostné pravidlá ešte pred bránou podniku.

Na druhej strane, sme otvorení tisíckam príbuzných našich zamestnancov, od ktorých sa očakáva, že budú poslami správy, že nie je nič dôležitejšie pre deti a rodiny, než istota, že členovia ich rodiny prídu z práce v dobrom zdraví každý deň.

Sme si absolútne istí, že ťažká práca a nadšenie organizátorov tohto podujatia má cenu, pretože vieme, že aj vy – návštevníci Family Satefy Day ste s tým stotožnení. Vy ste tí, ktorí pripomenú svojim kolegom, mame, otcovi, že na nich niekto doma čaká.

Šiesty raz je Family Safety Day opäť výbornou príležitosťou ukázať členom vašej rodiny spoločnosť, kde pracujete a zabaviť sa. Tohto roku sme naplánovali, veľmi starostlivo zaujímavú prehliadku, takže budete mať možnosť vidieť až tri divízne závody.

Napokon, tento dátum je spojený aj s oslavou Medzinárodného dňa detí, preto organizátori pripravili pre deti rôzne atrakcie, súťaže a hry.

Každý rok máme viac partnerov, ktorí sa podujatia zúčastňujú. Po prvý raz budú na podujatí predstavené aktivity Nadácie U. S. Steel Košice. Chceme všetkým ukázať, ako môže naša nadácia pomôcť vašim deťom v oblasti vzdelávania, športu a kultúry.

Som naozaj veľmi príjemne prekvapený počtom talentovaných ľudí v radoch našich zamestnancov a ich detí. Tohto roku budeme môcť vidieť mnohých z nich na javisku. Som si istý, že sa vám budú ich výkony páčiť.

Prajem každému účastníkovi Family Safety Day, aby si toto podujatie užil.

Scott Buckiso

 

 

 

KONTAKTY:

 

Iveta Falatová
+421 55 673 5237

Marianna Belušková
+421 55 673 0426

Gabriela Dziaková
+421 55 673 4476

ADRESA:
 

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vonkajšie vzťahy
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika