KONTAKT    |   _eng _sk

Viceprezident Miroslav Kiraľvarga: Železiari sú šľachetní
           Pridané: 16.5.2005
Autor: Kamila DEMKOVÁ, Foto: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 20/2005
Cena mesta
Viceprezident pre ľudské zdroje Miroslav Kiraľvarga s Cenou primátora mesta Košice, ktorú prevzal v mene všetkých železiarov za prejav ich humánneho cítenia a zároveň účasť na finančnej zbierke organizovanej spoločnosťou USSK v roku 2004 pre Záchrannú službu Košice.

Počas vyvrcholenia osláv Dňa mesta Košice v sobotu 7. mája 2005 prevzal viceprezident USSK pre ľudské zdroje Miroslav Kiraľvarga v mene zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice Cenu primátora mesta Košice. Primátor Zdenko Trebuľa odovzdal cenu zamestnancom našej spoločnosti po prvýkrát v histórii košických oceliarní za prejav ich humánneho cítenia a zároveň účasť na finančnej zbierke organizovanej spoločnosťou U. S. Steel Košice v roku 2004 pre Záchrannú službu Košice.

"Mal som naozaj veľmi dobrý pocit, keď som toto významné ocenenie preberal z rúk primátora," povedal viceprezident Miroslav Kiraľvarga pre Oceľ východu. "Bol som hrdý na všetkých našich zamestnancov, ktorí aj takýmto spôsobom šíria dobré meno našej firmy a mnohokrát už dokázali, že im spolucítenie s ostatnými ľudmi nie je cudzie. Aj týmto spôsobom by som chcel poďakovať všetkým zamestnancom U. S. Steel Košice za ich každodenný humánny prístup pri riešení problémov ľudí, ktorí našu pomoc v tomto smere potrebujú."

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov