KONTAKT    |   _eng _sk

Vo Vysokých Tatrách o finančnom výkazníctve
           Pridané: 5.7.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 27/2004

Národná riadiaca komisia pri Ministerstve financií SR v spolupráci so Slovenskou komorou audítorov usporiadala koncom júna medzinárodnú konferenciu pod názvom Stratégia implementácie štandardov Európskej únie v oblasti finančného výkazníctva, účtovníctva a audítorstva v podmienkach SR.

Dvojdňové odborné podujatie, ktoré sa uskutočnilo v Grand hoteli Praha v Tatranskej Lomnici, sponzorsky podporila spoločnosť U. S. Steel Košice. Medzi jeho účastníkmi nechýbali ani zástupcovia košických oceliarov. S prezentáciou korešpondujúcou s hlavným poslaním konferencie vystúpila aj riaditeľka pre prevádzku účtovníctva Eva Bobaľová.

Cieľom konferencie bolo v záujme implementácie medzinárodne akceptovateľných štandardov oboznámiť zainteresovaných predstaviteľov vládnych organizácií, finančných inštitúcií, audítorov, zástupcov vysokých škôl, firiem a zahraničných investorov na Slovensku s významom, konkrétnym riešením prijatej koncepcie a aktuálnymi problémami v oblasti finančného výkazníctva, účtovníctva a audítorstva.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov