KONTAKT    |   _eng _sk

Zástupcovia veľkých firiem v USSK
           Pridané: 20.9.2004
Autor: Kamila DEMKOVÁ, Foto: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 38/2004

Zasadala Rada riaditeľov Americkej obchodnej komory na Slovensku

Róbert Šimončič
Róbert Šimončič je predsedom Rady riaditeľov Americkej obchodnej komory na Slovensku, ktorá zasadala minulý týždeň v U. S. Steel Košice.

Predstavitelia viac ako dvadsiatich významných firiem, spoločností a filiálok zahraničných spoločností pôsobiacich na Slovensku navštívili U. S. Steel Košice. Návštevu v spolupráci s U. S. Steel Košice zorganizovala Americká obchodná komora v Košiciach a Bratislave v rámci projektu výmeny skúseností a spoznávania činnosti medzi firmami, spolkami a spoločnosťami, ktoré sú členmi Americkej obchodnej komory v SR, alebo s ňou spolupracujú v rôznych oblastiach.

Zástupcov firiem a spoločností prijal v Galérii U. S. Steel Košice prezident firmy Christopher Navetta a viceprezident pre výrobu Scott Pape. Po krátkom filme o USSK si účastníci podujatia prezreli viaceré pracoviská železiarní. "Je to výborná a zaujímavá exkurzia," povedal pre Oceľ východu predseda Rady riaditeľov Americkej obchodnej komory na Slovensku Róbert Šimončič z Microsoftu. "Takúto produkciu nemôžeme vidieť každý deň, je zaujímavé pozorovať, ako môže taká fabrika pracovať tak čisto. Mňa osobne, napriek tomu, že ide o ťažký priemysel, zaujala vysokotechnologická výroba, ktorá je riadená informačnými technológiami."

Popoludní v U. S. Steel Košice rokovala aj Rada riaditeľov Americkej obchodnej komory na Slovensku. Podľa vyjadrenia Róberta Šimončiča rada prerokovala prípravu plánovaných podujatí na najbližšie obdobie, tiež správy z pracovných skupín zaoberajúcich sa ľudskými zdrojmi, integráciou SR do Európskej únie a zdravotníctvom, ktoré informovali o konkrétnych výsledkoch dosiahnutých v tejto oblasti.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov