KONTAKT    |   _eng _sk

Energetičky oslavovali
           

Pridané: 24.5.2004
Autor: Andrej ADAMČÍK
Kategória: 21/2004

Pri príležitosti sviatku Dňa matiek, ktorému je každoročne venovaná druhá májová nedeľa, sa na pozvanie odborovej organizácie a hospodárskeho vedenia stretli ženy - energetičky minulý týždeň v piatok v reštaurácii Spoločenského pavilónu.

Tomuto sviatku venujú v DZ Energetika už tradične náležitú pozornosť, aby aspoň raz v roku využili príležitosť poďakovať sa svojim zamestnankyniam popri ich materských povinnostiach aj za odvedenú prácu pre našu spoločnosť.

Úvodný príhovor patril predsedovi VZO OZ METALURG Mikulášovi Hintošovi, ktorý okrem zástupcov jednotlivých prevádzok privítal medzi pozvanými aj generálneho manažéra pre podporu výroby Vladimíra Jacka a riaditeľa divízneho závodu Ivana Maleša. Po ňom nasledovalo vystúpenie riaditeľa divízneho závodu, ktorý ocenil podiel všetkých žien, bez rozdielu ich zaradenia v pracovných pozíciách, na dobrých dosiahnutých výsledkoch celého divízneho závodu.

Ku gratulácii sa pripojil aj generálny manažér a po odovzdaní kytičky a malej pozornosti všetkých ženám - matkám, pokračovalo slávnostné posedenie v dobrej nálade do večerných hodín.

Empty

ODPORÚČAME

4.12.2017
Za každým šľachetným činom stoja obetaví ľudia a ich otvorené srdcia
15.11.2017
Inovačný fond umožní investície do nových technológií aj v oblasti hutníctva
9.11.2017
Turné s názvom Slovensko diskutuje o EÚ zavítalo do Košíc