KONTAKT    |   _eng _sk

Porota objavila deväť nových talentov
           Pridané: 20.6.2005
Autor: Zuzana KOTTLEROVÁ, Foto: Karol HATALA
Kategória: 25/2005

U. S. Steel Talent Night 2005 už má svojich finalistov

Dilemma
Vysoké Tatry, do ktorých sa Paľo Barabáš vždy rád po dlhých cestách vracia.

Výsledkom minulotýždňových výberových kôl v Jumbo centre je deväť finalistov, ktorých porota vybrala z viac než stovky účastníkov bojujúcich o postup. Z prvého castingu venovaného tancu vyšla víťazne trojica TŠ Hviezdička z Košíc, TD Bodies z Prešova a košický tanečný pár Marián Sivák a Patrícia Prnová so svojimi latinsko-americkými choreografiami.

Utorkové výberové kolo dalo priestor spevákom. Z celkového počtu 37 prihlásených rozhodla porota na čele s jej predsedom Petrom Riavom z hudobného vydavateľsta Universal Music v prospech Jozefa Hruškociho zo Sečoviec, Moniky Mihaľovej z Humenného a Anny Mižičovej z Košíc. Najväčší záujem je každoročne o kategóriu hudobných skupín. Výnimkou nebol ani piaty ročník súťaže. Štyridsiatku súťažiacich organizátori rozdelili na tri dni a tak sa semifinálové kolo uskutočnilo až v piatok. Vytúžený postup do septembrového finále si napokon vybojovali tri košické kapely - Arrived Message, Dilemma a Podfuck.

Košice tak budú vo všetkých kategóriách reprezentovať šiesti z deviatich postupujúcich. Piaty ročník U. S. Steel Talent Night sa rovnako ako predchádzajúce ročníky niesol v znamení výbornej atmosféry a zdravého súperenia. Pre súťažiacich bol príležitosťou získať skúsenosti, porovnať sa s konkurenciou, či nechať si poradiť od odborníkov zasadajúcich v po-rote. Tí zhodne potvrdili z roka na rok sa zvyšujúcu úroveň súťaže a pozitívne prijali fakt, že kvalita postupne nahrádza kvantitu účastníkov. Finálový večer je teda prísľubom kvalitných hudobných, speváckych i tanečných výkonov a diváci sa rozhodne majú na čo tešiť.

Empty

ODPORÚČAME

13.6.2018
Skvelý program, veľa zábavy, poučenia i dobrej nálady
14.5.2018
Hutníci pre Košice 2018
7.5.2018
U. S. Steel Košice pokračuje v prijímaní absolventov