Vyhľadávanie:

Poznáme prvých finalistov Talent Night 2006

Poznáme prvých finalistov Talent Night 2006

V pondelok 19. júna 2006 sa v Estrádnej sále Jumbo centra v Košiciach začali výberové kolá Talent Night 2006, ktoré potrvajú až do štvrtka tohto týždňa. Ako prví sa porote, ktorej predsedal známy choreograf, režisér a scenárista Ján Ďurovčík, predstavili a o postup do finále zabojovali súťažiaci v kategórii tanec. Na pódiu, od rána až do popoludnia, predviedlo svoje umenie dovedna 31 tanečných súborov, klubov i jednotlivcov. Z nich do semifinále postúpilo dvanásť a potom do užšieho výberu päť. Ako konštatoval pred vyrieknutím konečného verdiktu Ján Ďurovčík, rozhodnúť o víťazoch nebolo jednoduché.

Do finále Talent Night 2006, ktoré sa uskutoční 6. septembra, postupuje hip-hopová tanečnica Aron Tesfaye, tanečný pár Richard Szilagyi a Silvia Kozáková a tanečný súbor TST. Za svoj vynikajúci výkon na kastingu dostali príležitosť účinkovať v slávnostnom galaprograme ako hostia Tanečné štúdio S a Tanečný klub Trend. Finalistov v kategórii tanec vám predstavíme v budúcich vydaniach Ocele východu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...