Vyhľadávanie:

Prázdny
Prázdny

Pracovné príležitosti

Prázdny

KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI SÚ ZÁKLADOM ÚSPECHU KAŽDEJ SPOLOČNOSTI

 

 

U. S. STEEL KOŠICE, S.R.O. DLHODOBO AKTÍVNE SPOLUPRACUJE S VYBRANÝMI TECHNICKÝMI STREDNÝMI A VYSOKÝMI ŠKOLAMI V KOŠICIACH, KTORÝCH ABSOLVENTI SÚ HLAVNÝM ZDROJOM PRI OBSADZOVANÍ VOĽNÝCH POZÍCIÍ.

V oblasti prípravy žiakov na hutnícke povolanie U.S. Steel Košice, s.r.o. rozvíja dlhodobú a systémovú spoluprácu najmä so Strednou odbornou školou v Košiciach – Šaci, ako aj s ďalšími vybranými strednými technickými školami v regióne.
Firma je zapojená do programu Duálneho vzdelávania.

V oblasti rozširovania praktických a odborných vedomostí umožňujeme študentom vysokých škôl absolvovanie exkurzií, prevádzkových cvičení a riešenie bakalárskych, diplomových a dizertačných prác priamo v podmienkach našej spoločnosti.

Študenti vysokých škôl si môžu rozšíriť svoje teoretické znalosti, praktické skúsenosti, komunikačné a manažérske zručnosti počas letnej stáže organizovanej pod názvom Summer Internship Program, alebo počas školského roka v programe Celoročná prax študentov vysokých škôl.

Žiadosti o zamestnanie

Vážený uchádzač o zamestnanie,

spoločnosť U. S. Steel Košice, s.r.o. zaviedla pre uchádzačov o zamestnanie elektronickú aplikáciu, prostredníctvom ktorej sa môžu záujemcovia o prácu uchádzať o otvorené pracovné pozície. Ak ste medzi pozíciami nenašli tú, ktorá by Vás zaujala, odporúčame Vám, aby ste opätovne navštívili našu stránku neskôr.

Voľné pozície

V prípade, že momentálne nie je zverejnená žiadna vhodná pracovná pozícia a Váš záujem o prácu v našej spoločnosti pretrváva aj naďalej, je možné zaregistrovať sa do našej databázy. Pre zaevidovanie žiadosti je potrebné priamo kliknúť na aktívny odkaz na niektorú z dole uvedených oblastí  a to v súlade s Vašim vzdelaním a/alebo praxou a následne zvoliť "Podať žiadosť o pracovnú pozíciu".
Ďalej je potrebné postupovať v súlade s pokynmi na obrazovke.

Databáza uchádzačov

V súčasnosti nie sú voľné pracovné pozície.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...