NEMECKO
           

 

 

Predajná kancelária U. S. Steel Europe - Germany GmbH
           

Od roku 1994 dodávame výrobky zákazníkom z rozličných oblastí predaja ocele a kovopriemyslu v Nemecku a Švajčiarsku. Dodávame široké portfólio výrobkov, ktoré je tvorené plochými výrobkami v stave po valcovaní za tepla, za studena ako aj žiarovo pozinkované.  Tieto vysoko kvalitné výrobky sú ponúkané v podobe širokých zvitkov, delených zvitkov a plechov nastrihaných na dĺžku (vyrobených dokonca na zákazku), podľa technických možností linky a v čo najspoľahlivejšom termíne dodania. 
Prostredníctvom nášho obchodného a administratívneho tímu v Düsseldorfe zaručujeme poskytnutie na zákazníka orientovaných a individuálnych služieb, spolu s technickými a obchodnými službami zo závodu Košice na Slovensku. 
V U. S. Steel dlhodobo veríme, že spokojnosť zákazníka patrí k našim individuálnym vlastným cieľom. To je dôvodom toho, prečo máme snahu – zakladajúcu sa na dlhodobých vzťahoch s našimi zákazníkmi, ktorí tvoria reťazec s tvorbou pridanej hodnoty a ich riadiacimi pracovníkmi - podporiť vás pri vašich dodávkach U. S. Steel vyvíja stratégie na splnenie vašich potrieb. Snažíme sa o vybudovanie lepších vzťahov s našimi zákazníkmi. Od začiatku výroby, až po včasné dodanie výrobkov k vám, vám môžeme zaručiť poskytnutie našich služieb, so zameraním na splnenie najvyšších noriem našich zákazníkov. 

U. S. Steel Europe – Germany GmbH sa teší na vašu požiadavku na predloženie ponuky.

 

KONTAKT

U.S. Steel Europe-Germany GmbH
Theodorstraße 105
40472 Düsseldorf

Nemecko

 

ROBERT KRAMER

Predajná kancelária
U. S. Steel Europe -  Germany GmbH

+49 211 540 595 041

 rkramersk.uss.com

ADRESA:
 

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:
 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

NAVŠTÍVTE NÁS:

 

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Nakladacie miesta DZ EXpedícia

Môžete navštíviť aj stránky našej materskej spoločnosti
United States Steel Corporation.