Vyhľadávanie:

Čas na predloženie projektu máte už len do štvrtku 10. marca

Čas na predloženie projektu máte už len do štvrtku 10. marca

Dokážete sa spojiť v miestnej komunite pre spoločný cieľ a priniesť niečo prospešné v oblasti aktivít pre deti a mládež, ochrany životného prostredia či zvýšenia bezpečnosti v ktorejkoľvek oblasti života?

Šancu uspieť majú hlavne projekty, ktoré do prípravy a realizácie zapoja lokálne neziskové organizácie, miestnu samosprávu i miestnych podnikateľov. Jedným z kritérií je aj aktívna účasť jedného či viacerých zamestnancov U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností. Na projektový zámer môžete získať finančnú podporu až do výšky 3 000 EUR. Celkovo sa v programe Spoločne pre región 2022 na podporu komunitných projektov prerozdelí 30 000 EUR.

Výzva s kritériami programu, formulár žiadosti a všetky povinné prílohy sú dostupné na webe https://www.usske.sk/sk/komunita/spolocne-pre-region

Nájdete tam aj kontakty, kde môžete svoje projektové zámery konzultovať a odstrániť tak prípadné nedostatky pred samotným zaslaním projektu.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...