Vyhľadávanie:

Čas na predloženie projektu máte už len do štvrtku 10. marca

Čas na predloženie projektu máte už len do štvrtku 10. marca

Dokážete sa spojiť v miestnej komunite pre spoločný cieľ a priniesť niečo prospešné v oblasti aktivít pre deti a mládež, ochrany životného prostredia či zvýšenia bezpečnosti v ktorejkoľvek oblasti života?

Šancu uspieť majú hlavne projekty, ktoré do prípravy a realizácie zapoja lokálne neziskové organizácie, miestnu samosprávu i miestnych podnikateľov. Jedným z kritérií je aj aktívna účasť jedného či viacerých zamestnancov U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností. Na projektový zámer môžete získať finančnú podporu až do výšky 3 000 EUR. Celkovo sa v programe Spoločne pre región 2022 na podporu komunitných projektov prerozdelí 30 000 EUR.

Výzva s kritériami programu, formulár žiadosti a všetky povinné prílohy sú dostupné na webe https://www.usske.sk/sk/komunita/spolocne-pre-region

Nájdete tam aj kontakty, kde môžete svoje projektové zámery konzultovať a odstrániť tak prípadné nedostatky pred samotným zaslaním projektu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...