KONTAKT  |    _eng _sk

Company Day pre našich zákazníkov
           Pridané: 21.09.2015
Autor: -rd-
Kategória: 19/2015


Spoločnosť U. S. Steel Košice na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu 2015 v Brne

Tento týždeň sa od 14. do 18. septembra koná v Brne Medzinárodný strojársky veľtrh 2015. Moravská metropola otvorila svoje brány už 57-raz pre vyše 1500 vystavovateľov z celého sveta, ktorí podnikajú nielen v strojárstve, ale aj v elektrotechnickom priemysle a medzi prezentujúcimi nechýbajú ani hutnícke firmy.

Spoločnosť U. S. Steel Košice pripravila rovnako ako vlani počas prvého dňa veľtrhu pre svojich zákazníkov tzv. Company Day. Na spoločenský večer, ktorý sa tentoraz konal v priestoroch zrekonštruovanej reštaurácie Pivovarská Starobrno, prišlo stotridsať zástupcov našich obchodných partnerov prevažne z Českej republiky, ale i z ďalších krajín. Išlo o popredných výrobcov automobilov, obalového materiálu či bielej techniky, ktorých dopĺňali reprezentanti zo servisných centier a rôzni distribútori. Obchodníkov reprezentovali kolegovia z útvaru Predaj a marketing na čele s viceprezidentom Christianom Kornom. Na úvod hostí privítal prezident U. S. Steel Košice Scott D. Buckiso: "Na domácich trhoch ste pre nás veľmi dôležitými partnermi a vďaka vám môžeme rásť. Všetci ste súčasťou našej stratégie. Našim záväzkom je aj naďalej vám dodávať najkvalitnejšie výrobky a služby tak, aby ste sa mohli rozvíjať aj vy. Chcel by som sa vám všetkým poďakovať, že ste dnes prišli."

Spoločenský večer sa niesol v znamení rozhovorov a diskusií s našimi zákazníkmi, ktorí toto podujatie hodnotia veľmi pozitívne. Company Day je totiž skvelou príležitosťou na posilnenie obchodných vzťahov.


Empty

ODPORÚČAME

17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu
17.06.2021
Vďaka oceliarom a USSK pribudli na Urologickej klinike dva špičkové prístroje