Vyhľadávanie:

Crown hodnotil kvalitu našich plechov

Crown hodnotil kvalitu našich plechovVo štvrtok 3. septembra navštívila U. S. Steel Košice skupina nákupcov zo spoločnosti Crown Holdings Inc. Na pôde našej firmy zorganizovali tzv. Quality Review Meeting, ktorého cieľom bolo zhodnotenie kvality našich výrobkov, ale i celkovej spolupráce. Míting sa uskutočnil v zasadačke budovy vonkajších vzťahov za prítomnosti zástupcov obchodnej skupiny generálneho manažéra predaja pre priemysel Júliusa Langa a generálneho manažéra pre Technický servis zákazníkom USSE Viliama Gašpara. Skupinu nákupcov spoločnosti Crown viedol senior viceprezident sourcing John Clinton zo Škótska.

Súčasťou návštevy nášho významného zákazníka, ktorý je popredným výrobcom obalov pre potravinársky priemysel, bola aj exkurzia do vybratých výrobných prevádzok. Po mítingu sa išli pozrieť na teplú širokopásovú trať v divíznom závode Teplá valcovňa a potom ich kroky smerovali do studenej valcovne, kde s pristavili pri 5-stolicovom tandeme. Exkurziu zavŕšili prehliadkou obalovej vetvy. "Zástupcovia spoločnosti Crown vyjadrili veľkú spokojnosť s progresom v oblasti kvality našich plechov. Okrem toho sa pozitívne vyjadrili aj o výrobných procesoch či servise, ktorý ponúkame," priblížil pocity hostí hlavný obchodný manažér predaja pre pocínované plechy Zdeno Petrík.


Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...