Vyhľadávanie:

Vianočný koncert U. S. Steel Košice

Vianočný koncert U. S. Steel Košice

V piatok, 17. decembra o 20.00 sme odvysielali vianočný koncert prostredníctvom firemnej X App Košice a na youtube kanáli U. S. Steel Košice, a v sieti Antik na telKe.

Počas koncertu sme predstavili aj štyri filmové dokrútky, z ktorých ste sa dozvedeli viac o našich úspešných projektoch Hutníci pre Košice a Sme s vami v pravý čas. Správkyňa Nadácie U. S. Steel Košice predstavila činnosť nadácie a mali ste možnosť uvidieť tiež radosť z prichádzajúcich Vianoc v Centre pre deti a rodiny Uralská Košice.

Mohli ste si vypočuť najkrajšie vianočné skladby (aj novinky) Roba Opatovského, balady a vianočné koledy v podaní Janais, skvelej a capella formácie, ktorá si hovorí For you. S dvoma známymi áriami sa predstavil sólista Štátneho divadla Košice Maxym Kutsenko.  A určite vás zaujal aj vynikajúci huslista Filip Jančík, ktorý vystúpil s celou svojou kapelou.

Link na video:
https://youtu.be/CQW_0yUS0Tg

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...