Vyhľadávanie:

Adoptované stromčeky sú vysadené!

Adoptované stromčeky sú vysadené!

Útvar GM pre environment organizoval počas podujatia Family Safety Day 2022 environmentálnu súťaž o vecné ceny a aktivitu „Adoptuj si svoj strom“. Vaše odpovede v rámci súťaže na otázku „čo si naposledy urobil Ty pre ochranu životného prostredia?“ nás uchvátili a tešíme sa Vašim enviro aktivitám pre ochranu životného prostredia!

Najkrajšia odpoveď, ktorá obsiahla všetko, čo by mal každý z nás vykonávať, bola: „Triedim doma odpad, šetrím vodou, šetrím elektrinou, zbieram v lese odpad, zhnite veci dávam do kompostu, recyklujem.“

Výhercovia súťaže a aktivity boli nadšení z výhry, či už išlo o elektrickú kolobežku, vermikompostér, balíček s eko potrebami do domácnosti alebo o adopciu stromčeka – borievky (3 ks).

Reakcie výhercov a sadenie stromčekov v areáli USSK (umiestnenie stromčekov: budova protiplynovej stanice, zozadu pri FIT teste) si môžete pozrieť na nasledujúcich fotkách.

Tešíme sa na Vás na ďalšom Family Safety Day!

Ďakujeme Vám za spoluprácu a pomoc pri ochrane nášho životného prostredia.

Váš enviro tím

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...