KONTAKT  |    _eng _sk

Bežci na Kojšovku
           Pridané: 05.03.2007
Autor: Ján CABAN
Kategória: 09/2007

V sobotu 3. marca sa uskutoční zimná olympiáda v behu na lyžiach

Keďže tohtoročná zima sa k lyžiarom na východe Slovenska zachovala macošsky, organizátori zimnej olympiády jej chcú i napriek zložitým snehovým podmienkam tuho vzdorovať. Pôvodný termín bežeckých lyžiarskych pretekov 27. januára museli zrušiť a súťaž preložiť na prvý marcový týždeň s tým, že bežkári budú v bielej stope XI. ročníka zimnej olympiády U. S. Steel Košice bojovať na Mlynkách v sobotu 3. marca.

Lenže ani tam nie sú vhodné snehové podmienky a tak sa po rokoch vraciame do bežeckého areálu na Kojšovskej holi. Tam sa uplynulú sobotu 24. februára uskutočnili bežecké lyžiarske preteky Košická lyža. Bežecký okruh je skvele pripravený a snehové podmienky pre túto súťaž dobré. Preto sa organizátori touto cestou obracajú na všetkých účastníkov bežeckej časti zimnej olympiády, aby do 2. marca do 12. hodiny opakovane potvrdili e-mailom na adrese: rfedak@ sk.uss.com (Roman Fedák) svoju účasť na pretekoch. Je potrebné uviesť meno, priezvisko, osobné číslo, a text: áno, potvrdzujem účasť v behu na lyžiach.

Overenie si prihlášky bude možné po uzávierke na Intranete: Šport-Zimná olympiáda-Beh na lyžiach. Odchod autobusu je z parkoviska pri Spoločenskom pavilóne, Trieda SNP 61 v sobotu, 3. marca ráno o 7.30 hod. Slávnostné otvorenie bežeckých pretekov na Kojšovskej holi sa uskutoční o 9.30 hod. a štart pretekov je naplánovaný na 10. hodinu.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...