KONTAKT  |    _eng _sk

Blížia sa stretnutia s jubilantmi
           Pridané: 14.09.2009
Autor: oddelenie Mimomzdová motivácia
Kategória: 37/2009

Tradičné stretnutia vedenia spoločnosti U. S. Steel Košice s jubilantmi, ktorí v kalendárnom roku dovŕšia pracovné výročie - 30, 35 a 40 odpracovaných rokov vo firme sa uskutočnia aj tohto roku. Podujatia, na ktoré budú pozvaní jubilanti spoločne so svojimi partnermi, sa uskutočnia za účasti zástupcov vedenia spoločnosti a odborovej organizácie v Doubletree by Hilton na Hlavnej ulici 1 v Košiciach.

Každý jubilujúci zamestnanec si na slávnostnom večeri prevezme pamätnú plaketu a ďakovný list od prezidenta spoločnosti Georgea F. Babcoka. Zamestnanci, ktorí odpracovali v hute štyridsať rokov, navyše získajú ocenenie v podobe náramkových hodiniek. Pre účastníkov stretnutí je pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpi skupina Drišľak a jubilantom do tanca zahrá hudobná skupina No Limits.

Stretnutia sa uskutočnia v týchto termínoch:
16. októbra 2009 - divízne závody Servis a služby, Mechanika, Opravy, Doprava, Energetika, Koksovňa.
23. októbra 2009 - divízne závody Teplá valcovňa, Studená valcovňa, Radiátory a rúry, Zušľachťovne, Obalová vetva, Expedícia.
6. novembra 2009 - divízne závody Vysoké pece a Oceliareň, úseky vedenia spoločnosti U. S. Steel Košice, spoločnosti U. S. Steel Košice- Labortest a U. S. Steel Košice - SBS.

Podujatia sa začínajú prezentáciou účastníkov o 17.30 hod. Všetci oslávenci dostanú pozvánky, súčasťou ktorých bude aj informácia o spôsobe prevzatia vstupeniek. Vstup na stretnutie bude možný len na základe vstupenky.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...