Vyhľadávanie:

Bufety a jedálne počas sviatkov

Bufety a jedálne počas sviatkov

Počas nadchádzajúcich vianočných sviatkov, ale aj v súvislosti s koncom roka 2010, budú bufety i jedálne v U. S. Steel Košice hutníkom k dispozícii v upravenom režime. Zmeny sa na určitý čas dotknú aj sortimentu teplých a chladených jedál.

"V týždni od 27. do 31. decembra 2010 bude naša ponuka teplých jedál mierne obmedzená," informuje regionálna riaditeľka spoločnosti Sodexo v U. S. Steel Košice Jaroslava Jánošová. "Stravníci si budú môcť v našich závodných jedálňach vybrať z dvoch druhov teplých i chladených základných jedál vrátane polievky, k dispozícii bude tiež jedno nadštandardné jedlo. V uvedených termínoch bude jedáleň vo Vstupnom areáli USSK otvorená od 10.30 do 13.00 hodiny."

Hutníci, ktorí zvyknú využívať služby bufetov Radiátorovňa, ODS, Slabing, OD3, Stanovište, ÚMD, Hala a Remíza by mali vedieť, že budú zatvorené od 24. decembra 2010 do 2. januára 2011. Kvôli koncoročnej závierke a prechodu na 20-percentnú DPH bude 31. decembra od 17.00 hodiny do 1. januára 7.00 hodiny zatvorených aj päť bufetov s inak celodennou prevádzkou - TŠP, Žíhareň, Koksovňa, Oceliareň 1 a Montážnik.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...