KONTAKT  |    _eng _sk

Ďakujeme za vysnívané darčeky
           Pridané: 12.01.2009
Autor: -if-
Kategória: 02/2009

Jozef Turták zo satelitného domova Rožňava DD Dobšiná priblížil radosť detí, ktoré sa vlani prostredníctvom Stromčeka prianí tešili z darčekov zamestnancov U. S. Steel Košice. Z jeho listu vyberáme:

Koncert Stromček prianí bol plný harmónie, lásky, porozumenia a vianočnej pohody. Podujatie v ŠDK prišli pozdraviť známi umelci a zahanbiť sa nedali ani Zuzka a Zsoldi z nášho domova, ktorí využili možnosť zaspievať si s Mariánom Čekovským. Nebol to len program plný spevu, ale aj štedrosti. Rozdávali sa finančné dary pre domovy. Koncert sa konal v piatok, 12. decembra, a v nedeľu, 14. decembra, nás znovu poctila návšteva z U. S. Steel Košice. Každému z detí priniesli vytúžené darčeky. V Dobšinej, v hlavnom domove, sa deti poďakovali vianočným programom. Pripravili si koledy, básne i dramatické pásmo. Návštevníci potom zavítali aj do satelitov v Rožňave. Tu tiež odovzdávali darčeky, porozprávali sa s deťmi a pozvali ich na návštevu do podniku. Naše deti túto ponuku neodmietli. Darčeky všetkých veľmi potešili. Naša Lenka dostala krásne strieborné hodinky, o ktorých sa jej ani nesnívalo. Myslela si, že také želanie sa jej nesplní. Deti dostali kolieskové korčule, kopačky, model auta, kozmetiku, školské tašky, CD, DVD filmy, deky, bábiky, náušnice a mnoho iných krásnych darov. Bol to pekný pohľad na rozžiarené oči detí držiace v rukách vysnívané darčeky.

Za krásne vysnívané darčeky, za pripravené kultúrne podujatie, za milé návštevy Vám tety a ujovia z U. S. Steelu ďakujeme. Deti z Detského domova v Dobšinej a zo satelitov v Rožňave.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...