Vyhľadávanie:

Do električiek len v safari klobúkoch

Do električiek len v safari klobúkoch

Mimoriadne spoje pre olympionikov

Prihlášky sú podané, mená štartujúcich aj hosťujúcich účastníkov sú známe. Uzatvára sa okruh olympionikov tohtoročnej jubilejnej pätnástej letnej olympiády. Ostáva ešte vyžehliť vlajky, skontrolovať odev vlajkonosičov, urobiť generálku trasy, po ktorej sa ponesie olympijský oheň. Pre divízne závody, závody a úseky GM treba ešte pripraviť safari klobúky, skontrolovať pripravenosť mažoretiek, 280 olympijských medailí, nechať ušiť šerpy a pripraviť kytice pre tri najkrajšie účastníčky olympiády... Urobiť treba ešte mnoho dôležitých vecí. Organizátori prevezmú na svojom druhom zasadnutí 30. augusta všetky potrebné náležitosti pre prihlásených účastníkov. Stravovacie poukážky na jedlo a občerstvenie, štartovacie čísla pre súťaže jednotlivcov v atletike, cyklistike a na kolieskových korčuliach...
Ako je už známe, sťahujeme sa na štadión Technickej univerzity v Košiciach na Watsonovu ulicu. Pre olympionikov z rannej zmeny budú pripravené a viditeľne označené dve električkové súpravy na nástupiskách liniek R4 a R7. Obidve dvojičky sú spojmi navyše, ktoré budú odchádzať zo Vstupného areálu U. S. Steel Košice v mimoriadnych časoch - o 14.19 a 14.25 hodine s príchodom na konečnú najneskôr o 14.59 hodine. Okrem toho električka R7 s odchodom o 14.22 hodine, inak končiaca pri amfiteátri, bude posilnená o jeden vozeň a konečnú bude mať rovnako pri štadióne TU Košice. Veľmi dôležité upozornenie: na bezplatný prevoz zo vstupného areálu na konečnú zastávku električky pri štadióne TU Košice bude oprávnený výlučne olympionik so safari klobúkom a len vo vyhradených električkách. Otvárací ceremoniál sa začína o 15.15 hodine. Športovcov, ktorí absolvujú svoje súťaže vo vysokoškolských internátoch na Jedlíkovej ulici v stolnom tenise, squashi, volejbale mužov a šachoch, odvezie rovnako vyhradená električka na zastávku pri Optime, a to s odchodom o 16.15 z konečnej pri štadióne TU Košice. Tam dostanú aj guláš a občerstvenie. Ostatní súťažiaci, ktorým v piatok súťaže nezačínajú - cyklisti, atléti, volejbalistky, nohejbalisti, softbalisti a súťažiaci na kolieskových korčuliach, dostanú občerstvenie po ukončení otváracieho ceremoniálu, vrátane futbalistov a kolkárov, na štadióne od 16.00 do 20.30 hodiny.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...