KONTAKT  |    _eng _sk

Do skorého objatia!
           Pridané: 13.05.2020
Autor: -fal-
Kategória: Projekty pre zamestnancov

Zvyknúť si na život v zmenených podmienkach, ktoré priniesli opatrenia v súvislosti so zabránením šírenia pandémie nového koronavírusu, museli aj naše rodiny z projektu Sme s vami v pravý čas.  Oslovili sme ich, ako sa majú, ako tieto chvíle prežívajú.

Robert Andráši naďalej chodí do práce, rodinka sa má dobre a sú zdraví. Robert, ktorý pracuje v divíznom závode Koksovňa, sa dokonca pustil aj do šitia rúšok. Dve rúška z jeho dielne, s logom svojho závodu, prihlásil aj do našej súťaže. Priznal však, že mu s ich výrobou pomohla aj manželka.

Anna Čírová nám napísala, že všetok čas trávi spolu so synom Miškom, pretože je s ním vypísaná. A tak sa nielen hrajú a chodia na prechádzky, ale pani Čírová pomáha synovi aj s učením. Rozlúčila sa s nami s veľmi sympatickým pozdravom: „Do skorého objatia!“

Rodinu Martina Čoltka sme navštívili osobne. Tiež sa spolu s manželkou adaptovali aj na pozície učiteľov, pretože staršej dcére Martinke vysvetľujú učivo a pomáhajú jej s domácimi úlohami. Pánovi Čoltkovi zrušili pobyt v Adeli centre a tak teraz netrpezlivo čaká, kedy centrum znova otvoria, aby mohol pokračovať v rehabilitácii. Nečaká však nečinne. Denne cvičí a od tohto týždňa bude využívať aj špeciálny trojkolesový bicykel, na ktorom sa mieni presúvať po mestečku a cvičiť ochabnuté svalstvo na nohách. „Kúpil som si aj tretry, aby mi nohy nekĺzali z pedálov.  Teším sa z tejto novej možnosti cvičenia, verím, že mi pomôže,“ povedal nám Martin Čoltko (na snímke s dcérou Martinkou vlani v Medzeve).                  

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu