Vyhľadávanie:

Dobrá správa pre sporiteľov

Dobrá správa pre sporiteľov

Doplnková dôchodková spoločnosť Stabilita informuje

Nesporne príjemnou je správa, že minulý mesiac dopadol v Doplnkovej dôchodkovej spoločnosti Stabilita opäť na výbornú. "Len za samotný júl vzrástli výnosy sporiteľov v príspevkovom fonde o ďalších 2,527 percenta," informovala nás Jana Volnerová z marketingového oddelenia Stability. "Od začiatku roka ide teda už o viac než 5,3-percentný čistý výnos. Dobre si vedieme aj vo výplatnom fonde, kde čistý výnos od začiatku predstavuje viac ako 1,2 percenta. Je to jediný výplatný fond v pluse spomedzi všetkých fondov, ktoré doplnkové dôchodkové spoločnosti spravujú."

A ešte jedna informácia, dôležitá najmä pre poberateľov dávok. Mnohí už iste zaregistrovali, že sa v súvislosti so zlúčením ČSOB a Istrobanky, menia klientom Istrobanky čísla bežných účtov a tiež bankový kód. "Poberateľom dávky od Stabilita, d.d.s., a.s. ktorí mali pôvodný účet vedený v Istrobanke a.s. odporúčame, aby nám vo vlastnom záujme bezodkladne oznámili nové číslo účtu najneskôr do 30. septembra 2009. A to buď osobne na ktoromkoľvek našom pracovisku alebo písomne, s uvedením mena, pôvodného čísla účtu a nového čísla účtu. K písomnému oznámeniu treba doložiť kópiu listu z ČSOB, a.s. o pridelení nového čísla účtu. V prípade že túto oznamovaciu povinnosť naši poberatelia dávok zanedbajú, DDS Stabilita nemá možnosť doručiť na ich účty dávky, ktoré bude posielať v októbri 2009," dodala Jana Volnerová.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...