KONTAKT  |    _eng _sk

Dve ceny pre Oceľ východu
           Pridané: 11.05.2009
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 19/2009

Oceľ východu, podnikové noviny U. S. Steel Košice, získala v 6. ročníku súťaže Podnikové médium roka dve ceny. Zvíťazila v kategórii Podnikové noviny, čo ju oprávňuje rok používať titul Podnikové médium roka 2008 a získala tiež Cenu Hospodárskych novín za najlepšiu obsahovú stránku.

Výsledky súťaže, ktorú vyhlásili Klub podnikových médií v spolupráci s reklamnou agentúrou Euro RSCG, oznámili organizátori v piatok, 15. mája, v hoteli Poľana v Brusne. Súťažiaci bojovali o ocenenia v desiatich kategóriách - Podnikové noviny, Podnikový magazín - interná komunikácia, Podnikový magazín - externá komunikácia, Elektronické médiá a audiovizuálna prezentácia, Časopisy neziskových, príspevkových a rozpočtových organizácií verejnej správy, www stránky a intranet, Printové médiá neziskových, rozpočtových a štátnych organizácií, Podniková brožúra, Podnikový kalendár a Voľné formy.

Súťaž Podnikové médium roka 2008 charakterizovala myšlienka Ste to, čo komunikujete. Súťaž bola pre vydavateľov médií príležitosťou otestovať si kvalitu svojich interných i externých komunikačných nástrojov v celoslovenskej konkurencii.

Empty

ODPORÚČAME

26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom
07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok