Vyhľadávanie:

Dve ceny pre Oceľ východu

Dve ceny pre Oceľ východu

Oceľ východu, podnikové noviny U. S. Steel Košice, získala v 6. ročníku súťaže Podnikové médium roka dve ceny. Zvíťazila v kategórii Podnikové noviny, čo ju oprávňuje rok používať titul Podnikové médium roka 2008 a získala tiež Cenu Hospodárskych novín za najlepšiu obsahovú stránku.

Výsledky súťaže, ktorú vyhlásili Klub podnikových médií v spolupráci s reklamnou agentúrou Euro RSCG, oznámili organizátori v piatok, 15. mája, v hoteli Poľana v Brusne. Súťažiaci bojovali o ocenenia v desiatich kategóriách - Podnikové noviny, Podnikový magazín - interná komunikácia, Podnikový magazín - externá komunikácia, Elektronické médiá a audiovizuálna prezentácia, Časopisy neziskových, príspevkových a rozpočtových organizácií verejnej správy, www stránky a intranet, Printové médiá neziskových, rozpočtových a štátnych organizácií, Podniková brožúra, Podnikový kalendár a Voľné formy.

Súťaž Podnikové médium roka 2008 charakterizovala myšlienka Ste to, čo komunikujete. Súťaž bola pre vydavateľov médií príležitosťou otestovať si kvalitu svojich interných i externých komunikačných nástrojov v celoslovenskej konkurencii.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...